obrazek.png
Aby vás úklid bavil, doplňte zásoby čistých hadříků a také vhodných čističů. Inspirujte se barevnou zimní přírodou a k úklidu přizvěte ekologické čističe značky Frosch. Zde je několik důvodů proč sáhnout právě po výrobcích se zelnou žabkou na obale.

AROMATERAPIE

Dopřejte si malou aromaterapii už během úklidu. Čistý a uklizený domov nemusí být cítit dezinfekcí a chlorem. Může vonět po levanduli, malinách nebo třeba citrusech. Levandulový olej jednak krásně voní, zároveň má i prokazatelné hygienické účinky. Malinový ocet si poradí s vodním kamenem a provoní váš byt létem. Citrusy a pomeranče dodají bytu svěžest a navodí atmosféru blížících se Vánoc.

PŘÍRODA A UDRŽITELNOST

5f895c80eefacobrazek.pngVpusťte si do bytu ocet, citron, sodu, bio alkohol, levandulový olej nebo malinový ocet. Frosch sází na čisticí sílu přírodních látek, za které by daly ruku do ohně i naše babičky. Ve výrobcích najdete čisticí látky na bázi obnovitelných rostlinných zdrojů, zatímco běžné chemické čističe obvykle obsahují složky na bázi ropy. Volba produktů se zelnou žabkou na obale je tak přátelská k vaší pokožce a zdraví, a současně i k přírodě.

RECYKLACÍ KE SPOKOJENOSTI

Vědci i psychologové se shodují na tom, že recyklování má pozitivní vliv na naši náladu. Lahve a obaly výrobků značky Frosch vznikají z již vytřízeného plastu a jsou opětovně recyklovatelné. Cílem značky Frosch je, aby plastový odpad nekončil v oceánech a lesích, ale v uzavřené recyklační smyčce a dělá pro to maximum. Zvedněte si náladu tím, že dáte plastovému odpadu nový život. Třeba se k vám pak vrátí v podobně nové láhve vašeho oblíbeného výrobku Frosch.

NEZATĚŽUJETE PLANETU

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vznikají produkty, které používáte? Zda je jejich výroba udržitelná? Frosch vyrábí své čisticí a pečující produkty v 5f895c9f504b0obrazek.pngtovárně oceněné certifikací ekologických staveb LEED platinum. Výrobní proces probíhá s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů. Díky solárním panelům, geotermální a věterné energii nebo vlastní studni továrna dokonce vyrobí více energie, než se spotřebuje.

ODMĚŇTE SEBE I SVŮJ BYT

Každá změna směrem k udržitelnosti je vítaná. A s produkty se zelenou žabkou na obale i jednoduchá a veselá. Díky širokému sortimentu najdete vše, co potřebujete a při výběru se můžete rozhodovat i podle oblíbené vůně nebo třeba barvy. Nezapomeňte se pak odměnit za úklid i uvědomělé chování k přírodě třeba bytovým parfémem Oase nebo ekologickým sprchovým gelem Frosch.

Více na Frosch-eko.cz
5f895cd79803fobrazek.png

Reklama