5e95a4dd23a3eobrazek.png
Obsahuje kombinaci inositolů (myo-inositol a d-chiro-inositol), což jsou látky přirozeně se vyskytující v buněčných membránách lidského organizmu. Inositol se podílí na výměně informací mezi buňkami. Tělo si samo neumí inositol v dostatečném množství vytvořit a musí ho přijímat zvenčí. Jeho příjem potravou nemusí být pro tělo dostatečný.

NatiFem Duo dále obsahuje kyselinu listovou, a to i v aktivní formě folátu 4. generace Quatrefolic®, kterou může tělo přímo využít. Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Příznivého účinku se dosáhne u žen v reproduktivním věku při doplňkovém denním příjmu folátu 400 µg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.

Z minerálů je v přípravku obsažen zinek a selen. Zinek podporuje normální plodnost a reprodukci. U mužů přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Selen přispívá k normální funkci imunitního systému a u mužů přispívá k normální spermatogenezi.
5e98424a7fa17obrazek.png
V přípravku NatiFem Duo nesmí chybět vitamíny. Konkrétně tam jsou obsaženy vitamíny D3, E, C, B6 a B12. Vitamin D3 přispívá k normální funkci imunitního systému, též se podílí na správném dělení buněk. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C je důležitý antioxidant, spolu s vitamíny B6 a B12 přispívají ke správnému fungování imunitního systému a snižování míry únavy a vyčerpání.

Natifem Duo je určen pro párovou podporu plodnosti a užívání pro muže i ženy. Je vhodný i pro páry pokoušející se otěhotnět s pomocí IVF centra nebo plánující těhotenství ve vyšším věku. NatiFem Duo je taky vhodný pro ženy, které dlouhodobě užívali antikoncepci a chtějí tělo připravit na otěhotnění nebo jen potřebuji doplnit inositol a kys. listovou kvůli zvýšené potřebě či nedostatku v organismu.

Každé balení obsahuje 30 sáčků s práškem, které stačí rozpustit ve sklenici s vodou a vypít. Doporučené dávkování je 1–2 sáčky denně. Užívejte nejméně po dobu 3 měsíců. Tato doba může být prodloužena. Po otěhotnění je u žen vhodné v užívání NatiFem Duo pokračovat v 1. trimestru.

K dostání ve vybraných lékárnách nebo na NATIFEM.CZ
5e95a50b1126cobrazek.png
Doporučená cena: 569 Kč

Reklama