5d934cf7734d8obrazek.png
Doplněk stravy NatiFem je teď dostupný na trhu ve vylepšené verzi NatiFem Duo pro páry. Je určen všem párům v reprodukčním věku, které plánují miminko a je zdrojem vyvážené kombinace vitamínů, minerálů a další látek podporujících plodnost u obou pohlaví.

Obsahuje kombinaci inositolů (myo-inositol a d-chiro-inositol), což jsou látky přirozeně se vyskytující v buněčných membránách lidského organizmu. Dále obsahuje folát 4. generace Quatrefolic, kyselinu listovou, vitamíny D3, E, C, B6 a B12, C, selen, zinek a MSM.

Vitamin C je důležitý antioxidant, spolu s vitamíny B6 a B12 přispívá ke správnému fungování imunitního systému a snižování míry únavy a vyčerpání. Zinek podporuje normální plodnost a reprodukci. U mužů přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Selen přispívá k normální funkci imunitního systému. U mužů přispívá k normální spermatogenezi. MSM (metylsulfonylmetan) je sloučenina přirozeně se vyskytující v lidském těle a slouží jako zdroj organické síry. NatiFem Duo je bez lepku, bez cukru i bez laktózy. Obsahuje náhradní sladidla přírodního původu.
5d934d0d675baobrazek.png

Natifem Duo je určen pro párovou podporu plodnosti a užívání pro muže i ženy.

Každé balení obsahuje 30 sáčků s práškem, které stačí rozpustit ve sklenici s vodou a vypít. Doporučené dávkování je 1–2 sáčky denně. Užívejte nejméně po dobu 3 měsíců. Tato doba může být prodloužena. Po otěhotnění je u žen vhodné v užívání NatiFem Duo pokračovat v 1. trimestru.

K dostání ve vybraných lékárnách nebo online na NATIFEM.CZ
5d934d2000e47obrazek.png

Reklama