Mezinárodní soutěž o nejlepší změnu image vrcholí. Do říjnového finále postoupilo 14 nejlepších týmů  imagemakerů z celé ČR. Mezi jejich modelkami se objeví i tvář internetového magazínu Žena-in.cz. O absolutním vítězi rozhodne porota v rámci finálového galavečera 17.10.2006 v Kongresovém centru Praha. 

„Dead Cat… ten klub znal celej svět. Hvězdy jako Vašut, Korn a Zeťová by mohly vyprávět. Chcete se na ně podívat?  Budou vás cool věci zajímat? Je tady megashow BOMTON CUP!“
Finálová show spojená s vyhlášením výsledků je tentokrát pojata jako prolínání dvou světů – realita a fikce, soutěž a taneční klub. Oběma provází  a své role střídá Marek Vašut. 

Stylizovanou atmosféru významných etap historie slavného Klubu Dead Cat dokreslují umělci jako Jiří Korn, Helena Zeťová, taneční formace Wings a Dance 2xs, se svými vlasovými show vystoupí Radikální sekce Bomtonu a Arteam. Módní kolekci ve stylu 80. let představí návrhář Josef Čechota.

Scénář a režie Richard Hes, choreografie Linda Rančáková a Richard Hes, produkce Sara Events a Esprit Communications,  pořadatel Bomton studia, a.s. ve spolupráci s partnery.

17.10 2005 od 20:00 hodin
Kongresové centrum Praha
On-line přenos na www.play.cz

After party v klubu Hany Buny od 22:00hod.
Vstupenky od 1.9. 2006 v síti Ticketpro. Info na www.bomtoncup.cz.

Reklama