5c77b5c197704obrazek.png
Příroda se pozvolna probírá ze zimního spánku a půda se začíná pomalu ohřívat. Jednou z prvních rostlin, která vykoukne na povrch, bude pravděpodobně rebarbora. Proto se jí často přezdívá královna jarní zeleniny. V dobách našich babiček a prababiček byla hojně využívaná v kuchyni jako chutná ingredience pro přípravu dezertů, sirupů a zavařenin. Možná i proto je dodnes často mylně považována za ovoce. Poslední dobou její zašlá sláva stoupá a zaslouženě se dostává zpět na výsluní. 

Věděli jste, že rebarbora je zdrojem obrovského množství vitamínů a minerálů? Pyšní se obsahem vitamínů skupiny A a B, vápníku a hořčíku, které dodávají energii a zpomalují stárnutí. Obsahuje i fosfor, který předchází únavě a podporuje funkci mozku, a železo, které prospívá krevnímu oběhu a bojuje s chudokrevností. Rebarbora zlepšuje zrak a dokáže i redukovat hmotnost. V neposlední řadě prospívá posilování imunity a pozitivně působí také na nervovou soustavu.
5c77b784613ffobrazek.png

V zimě dostává naše pleť pořádně zabrat. Kůže může být suchá, podrážděná a přecitlivělá. Pokožka hlavy je z nošení čepic vysušená, vlasy zplihlé a krepaté. Ruce, které jsou nejvíce vystaveny střídání teplot, jsou unavené a dehydratované. Rty postrádají svou šťavnatost, pnou a praskají. Dejte sbohem zimě i svému zimnímu já! Dopřejte si regenerační a pečující jarní vzpruhu a poznejte blahodárné účinky rebarbory na vlastní kůži. Výtažky z rebarbory dodají pokožce i tělu vitalitu, vyživují pleť, intenzivně hydratují, regenerují a omlazují.

A kde je najít? Vyzkoušejte novou jarní limitovanou edici od Manufaktury, inspirovanou právě rebarborou. Výbornou společnost v ní dělá rebarboře divoká třešeň, jejíž výtažky mají rovněž skvělé anti-agingové, zvláčňující a revitalizujícími účinky. Dokonale tak umocňují účinky rebarbory. Díky její sladké vůní, která se báječně snoubí s jiskřivou hořkostí rebarbory, vytváří báječné souznění vůní i účinků.
5c77b59c01f28obrazek.png

Nová limitovaná edice Rebarbora & divoká třešeň představuje extra jemný sprchový gel a šampón 2 v 1, který díky mandlovému oleji a panthenolu jemně pečuje o suchou a podrážděnou kůži. Vaše ruce budou po použití revitalizujícího krému s obsahem bambuckého másla krásné a vyživené. Kůži na svém těle zahalte do hydratačního sametového mléka. Balzám na rty s obsahem včelího vosku a přírodních olejů vykouzlí rty přímo stvořené k polibkům. Je pokožka na vašem obličeji unavená, vysušená a bez energie? Poskytněte jí blahodárnou dávku cenných přírodních ingrediencí pro její okamžitou hydrataci a vzpruhu. Buďte odvážná, originální a zpříjemněte si náladu svěží jiskřivou vůní s tóny ovoce, jasmínu a vanilky. Dodržování pitného režimu bude jednodušší se svěžím sirupem, z kterého namícháte originální a chutné nápoje.

Limitovanou edici Rebarbora & divoká třešeň najdete od 1. března ve všech prodejnách Manufaktura.

Ryze česká značka, která si zakládá na poctivosti, vysokém obsahu přírodních ingrediencí a jemném složení, tvoří kvalitní produkty s nadšením a láskou. Navštivte některou z originálních prodejen, udělejte si voňavou radost a pozvěte jaro i do své koupelny!
5c77b76cc0757obrazek.png
 

Reklama