Prázdniny jsou v plném proudu, ale spoustu z nás dovolená teprve čeká. Vydáte se letos na chatu, výlet na kole nebo k vodě? Ať už vyrazíte poznávat krásy domova či zahraničí nebo si užijete relax na zahradě, nezapomeňte se dobře vybavit!

Správná výbava je důležitá pro všechny dobrodruhy i ty, kdo si nejlépe odpočinou na zahradě. d„Počasí má samozřejmě velký vliv na to, jaké zboží naši zákazníci vyhledávají. Teď o prázdninách opět vzrostl zájem o cestovní zavazadla, spací pytle a stany i doplňky na piknik,“ popisuje manažer produktového marketingu Kasa.cz Petr Štursa. „Oproti loňskému roku jsme ale zaznamenali větší poptávku po vybavení na dovolenou s dětmi, konkrétně cestovních postýlkách CAM, funkčních krosničkách Chicco nebo dětských nosičkách ideálních pro pěší túry a výšlapy,“ dodává (CAM Daily Plus 2016, cena Kasa.cz 2 590 Kč).

Cestování s dětmi

Právě mladé rodiny s dětmi patří stále více mezi nadšené cestovatele. Vyráží nejen na odpočinkové pobytové zájezdy k moři, ale i aktivní a sportovně laděné dovolené a výlety doma i v zahraničí. Děti jsou výrazně náročnější cestovatelé, nejen co se týče vybavení, ale i zábavy. Při delším cestování je zabavte oblíbenou hračkou, společenskou hrou v cestovním balení nebo tabletem s pohádkou. Při balení pak myslete i na dostatečnou zásobu hraček na písek nebo do vody a vše potřebné pro zdraví a hygienu dítěte. „Doma jsme zvyklí, že je vše hned po ruce. Při balení se snažte vybírat raději víceúčelové vybavení, ale nezapomeňte na oblíbenou hračku či láhev na pití,“ radí Petr Štursa.

dPokud plánujete dovolenou u moře, začněte kvalitní autosedačkou, která zajistí vašemu dítěti nejen komfort, ale hlavně bezpečnost (Cybex Solution M-fix 2016, cena Kasa.cz 4 790 Kč). Nezapomeňte na plážový paravan, který dítě i vás ochrání před slunečními paprsky a případným větrem. Vaše ratolest navíc získá místo na hraní a vy si můžete do bočních kapes uložit své cennosti. Sportovní nadšenci se pak neobejdou bez cyklosedaček či vozíků za kolo. „Vozíky za kolo Hamax Outback jsou vhodné pro miminka i děti až do věku pěti let. Jejich výhodou je variabilita, se kterou je lze používat - nejen za kolo, ale i při chůzi a běhání, a pokud jsou vybaveny brzdou, tak i in-line bruslení,“ vysvětluje Petr Štursa z Kasa.cz.

 

Pro domácí pohodu

Bez vůně grilování a posezení na zahradě si léto neumíme představit. „Na moderní terasy a balkony se hodí sratanový nábytek v neutrálních barvách i tvarech. Naopak dřevěné stoly a židle jsou ideální na venkovskou i městskou zahradu, kde navíc oceníme jejich mobilitu,“ říká Petr Štursa.

Mezi grily si zákazníci Kasa.cz stále častěji vybírají produkty s větší grilovací plochou, mezi které patří i elegantní gril Tepro Toronto XXL (cena Kasa.cz 6 084 Kč) kufříkového tvaru. Oblíbené jsou ale i menší domácí grily Tefal (GC600010, cena Kasa.cz 2 999 Kč), které pohodlně dáte na stůl a jeho grilovací plochu umyjete v myčce.

d

Gril Tefal GC600010 černýGril Tepro Toronto XXL 

„Nejen vůně grilovaného, ale i uzeného masa je mezi našimi zákazníky čím dál oblíbenější. Dřevěné zahradní udírny Rulyt mají nejen styl, ale i dostatečnou kapacitu a snadnou instalaci,“ popisuje Petr Štursa. Díky svým rozměrům se pohodlně vejdou na malou i velkou zahradu.

Více informací o produktech naleznete na stránkách www.kasa.cz.

Všechny zakoupené produkty je možné si zdarma vyzvednout nejen na výdejních místech Kasa.cz, ale i ve vybraných prodejnách Euronics. Navíc během letních měsíců můžete využít řadu slevových akcí či k nákupu získat malý dárek. Stačí sledovat aktuální nabídku na www.kasa.cz.

Reklama