Designové výrobky pronikají do českých domácností stále častěji, a ne jinak tomu bude o těchto Vánocích. Letošní trendy odkazují k přírodě, v barvách sází na luxusně působící temně modrou a bílou v kombinaci se zlatou, hnědou i černou.

glassor

  • Navrháři vánočních ozdob GLASSOR letos vytvořili tři zcela nové designové kolekce odrážející aktuální trendy pro rok 2017.  Kdy se více přiblížit přírodě než právě o Vánocích? Ta se stala ústředním tématem také kolekce „Zázrak přírody“. Designéři do ní zařadili dekorace v zemitých zlatohnědých odstínech, elegantně však propojené s moderní petrolejově modrou. Člověk si díky této barevné kombinaci připadá doslova jako mezi nebem a zemí.

glassor

  • Na pozemskou kolekci navazuje naopak kolekce lehce vzdušná s názvem „Napříč hvězdnou oblohou“. Luxusní tmavě modré tóny jsou doplněny krémovou barvou slonové kosti, třpytivé zlaté hvězdné detaily pak přípomínají noční nebesa. V kolekci najdete velmi elegantně dekorované průhledné ozdoby.

glassorglassor
glassorglassor

  • Spokojeni s novou nabídkou ručně vyráběných designových ozdob budou i milovníci minimalistického a méně barevného stylu. Nová kolekce „Dotek elegance“ je inspirovaná čistým severským stylem, který je v posledních letech stálicí i u nás. V této nové kolekci byly z barevné palety využity pouze tři základní barvy – bílá, černá a zlatá. I samotné ruční zdobení jednotlivých ozdob se nese v minimalistickém duchu, jsou využívány proužky a puntíky, některé baňky jsou zdobeny motivem kresby v černé barvě. Pokud tedy upřednostňujete umírněnou eleganci, tato kolekce je to pravé pro vás.

glassor
Foto: GLASSOR

Reklama