Hubnutí je pro mnohé neustálý boj. Cesta k dokonalé postavě je obtížná a nejvíce bojujeme v období, kdy své tělo připravujeme do plavek. Takže začínáme intenzivně hubnout ke konci jara a na počátku léta. K hubnutí mohou pomoci klinicky ověřené zdravotnické prostředky XL-S Medical. Je známo, že s těmito přípravky lze zhubnout až 3x více kilogramů než jen samotnou dietou.

dieta

Hlavní aktivní složkou XL-S Medical je Litramine®, tj. patentovaný komplex vlákniny rostlinného původu (opuncie), který váže až 28 % tuků přijatých z potravy, snižuje chuť k jídlu a touhu po sladkostech a zlepšuje funkci trávicí soustavy. Produkty XL-S Medical mají i další přínosy: snižují hladinu cholesterolu v krvi, snižují riziko vzniku metabolického syndromu a díky přírodnímu složení nemají nežádoucí vedlejší účinky.

Produkty XL-S Medical jsou vynikající prostředky pro prevenci dalšího nárůstu hmotnosti. Díky přírodnímu složení, dobrému bezpečnostnímu profilu a snášenlivosti je tedy můžete užívat kdykoli po konzumaci kaloricky bohatého jídla.

Přípravky XL-S Medical  jsou zvláště účinné v kombinaci se zdravou a vyváženou stravou a dostatkem pohybu. Ke snadnějšímu hubnutí Vám nyní může pomoci i nová aplikace XL-S Medical, která je ZDARMA ke stažení na Google Play i Apple Store.

xlsXLS Medical DIRECT

Má unikátní a jednoduchou formu užívání. Obsahuje sáčky s práškem s příchutí lesních plodů, které není nutné zapíjet vodou. Jednoduché a pohodlné řešení on-the-go, diskrétní užívání

Balení: 90 sáčků (měsíc užívání)

 

xlsXLS Medical 180 tbl.

Je navíc obohacený o důležité vitamíny rozpustné v tucích A, D a E.

Balení: 180 tablet (měsíc užívání)

 

 

Čtěte také: