5ad716d6da18fobrazek.pngTónovací balzám na rty ASTRID dodává rtům jemný růžový nádech s perleťovým leskem. Díky obsaženému včelímu vosku a vitaminu E poskytuje rtům efektivní hydrataci a ochranu. Pro rty svádějící k polibkům!  Složení je vylepšené o HYDRASOFT, aktivní hydratační komplex obsahující přírodní oleje a vosky, který pomáhá chránit rty před vysoušením a zároveň je udržuje jemné a vláčné.

Cena: 39,90 Kč

Pečuje a pomáhá

5ad716e6063f9obrazek.pngKoupí speciální limitované edice TERIBEAR Pečujícího balzámu na rty přispíváte 5 Kč Nadaci Terezy Maxové dětem a pomáháte tak společně s ASTRIDEM opuštěným dětem najít nový, šťastný domov.
TERIBEAR Pečující balzám na rty obohacený o kakaové máslo, jojobový olej a vitamin E pomáhá poskytnout rtům efektivní hydrataci a ochranu a zanechává je jemné a vláčné. Přídavek UV filtrů pomáhá zajistit ochranu rtů před slunečním zářením. Složení je vylepšené o HYDRASOFT, aktivní hydratační komplex obsahující přírodní oleje a vosky, který pomáhá chránit rty před vysoušením a zároveň je udržuje jemné a vláčné.

Cena: 39,90 Kč

Micelární voda 3 v 1

5ad716f4215aeobrazek.pngMicelární voda ASTRID 3v1 pro suchou a citlivou pleť účinně odstraňuje nečistoty a make-up (včetně voděodolného). Jemně čistí a odličuje celý obličej (tvář, oči a rty) bez podráždění či dehydratování pleti. Složení je obohacené o komplex HYDRO ACTIVE, D-panthenol a extrakt z bavlníku, který poskytuje pleti dokonalý komfort a zdravý vzhled, zanechává ji dokonale čistou, tonizovanou a svěží s pocitem hydratace.

Cena: 119,90 Kč

Více inspirace na www.astrid.cz

Reklama