Teplých a slunných dnů začíná pomalu přibývat a postupně tak nastává ten správný čas na pořádání nejrůznějších večírků, grilovaček a trávení volného času s přáteli. Po dlouhém zimním období se s příchodem jara ale můžeme cítit mírně vyčerpaní. Jak organismus znovu nastartovat a dobít baterky? Vyzkoušejte lahodné míchané drinky, které nejen potěší vaše chuťové pohárky a dodají sílu, ale zároveň se pro vás stanou i nepostradatelným osvěžením.

OKURKOVO-MELOUNOVÁ BOWLE

bowle

Neotřelé chuťové kombinace si zvládnete připravit i sami doma. Stačí k tomu jen kus šťavnatého melounu, čerstvé okurky a sáček zeleného čaje World Special Tea TEEKANNE „Green & Jasmin“, se kterým se rázem ocitnete v exotických krajích.

Ingredience pro 4 sklenice:

  • 2 lžíce hnědého cukru
  • 4 čajové sáčky TEEKANNE „Green & Jasmin“
  • ½ salátové okurky
  • ½ galia melounu
  • Kostky ledu
  • Ledově vychlazená perlivá minerální voda
  • 4 větvičky máty

Návod k přípravě:

Přiveďte 600 ml vody k varu, přidejte 4 čajové sáčky a nechte louhovat po dobu 5 minut. Čajové sáčky pak vyjměte a dejte čaj vychladit. Mezitím vydlabejte z okurky malé kuličky, oloupejte a vypeckujte meloun a jeho dužinu nakrájejte na jemné plátky. Kuličky okurky, plátky melounu a kostky ledu rozdělte do sklenic. Sklenice naplňte ze 2/3 čajem a z 1/3 minerální vodou a váš drink je hotový. Dobrou chuť.

Tip: Místo galia melounu se zelenou dužinou můžete použít také jiné druhy melounů s bílou nebo oranžovou dužinou.

 

Jasmínový zelený čaj patří mezi vůbec nejoblíbenější čaje v daleké Číně. TEEKANNE přichází s novinkou World Special Tea „Green & Jasmine“, která je inspirována právě čínskou tradicí.  Zalijte si šálek tohoto kvalitního čaje a objevte tajemství exotické Asie.

TEEKANNE World Special Tea „Green & Jasmine“ je lahodný zelený čaj s jemnou vůní květů jasmínu. Jeho chuť vyniká svou příjemnou nasládlostí s lahodným květinovým aroma. Kromě toho, že báječně chutná, je také prospěšný pro naše tělo, neboť obsahuje vysoké množství antioxidantů.

Balení čajů TEEKANNE World Special Tea „Green & Jasmine“ obsahuje 20 čajových sáčků a je k dispozici za maloobchodní doporučenou cenu 48,90 Kč.

t

Více informací najdete na stránkách www.teekanne.cz

Reklama