5c1d13f1128a2image.png

  • Výzdoba

Silvestrovská oslava se neobejde bez blýskavé dekorace. Třpytky a metalické odlesky jsou nutností. Interiér, kde se bude poslední party letošního roku konat, vyzdobte balonky, girlandami a světýlky. Pokud chcete večírek se vší parádou, pořiďte originální nafukovací číslice. Stanou se oblíbeným prvkem během focení. Využít se dá i vánoční výzdoba. Nezapomeňte na čepičky, frkačky, prskavky a vystřelovací konfety pro hosty. Díky nim přivítáte nový rok s náležitou pompou. 

5c1d15d47a3d6image.png

5c1d1b9438a9dimage.png

  • Hostina

Chlebíčky, brambůrky, tyčinky a pomazánky jsou klasickými dobrotami, které se k silvestrovské oslavě hodí. Výhodou je, že příprava nezabere moc času. Nakoupit můžete také hotové pochutiny. Kromě alkoholu myslete i na dostatečné zásoby nealkoholických nápojů. Zaměřme se ale na servírování. Abyste si ušetřila práci, podávejte pokrmy formou švédského stolu. Místo oblíbených talířů pořiďte jednorázové nádobí včetně příborů. Lze jej pořídit v mnoha provedeních, včetně zlaté, která vypadá velmi efektně. K půlnočnímu přípitku se hodí klasické skleničky na vysoké noze. Jestli se bojíte o milované sklenky, rozdejte kelímky. Hosté nejspíš budou mít nějaké to promile v krvi, takže na etiketu ani nepomyslí.  

5c1d1836ae9e0image.png

5c1d18608c2a6image.png

  • Zábava

Aby bylo nač vzpomínat, vymyslete s předstihem zábavu. Kopec srandy si užijete u hry Activity či Twister. Ani Člověče nezlob se neurazí, zvláště když si jej zahrajete v alkoholické variantě. Pít „panáky“ můžete kdykoli. Když někoho vyhodíte, když někdo vyhodí vás, když padne šestka, když vyhrajete, nebo prohrajete. Dejte si ovšem pozor, abyste se nezničili hned po prvním kole. Jestli deskové hry nevlastníte, nevadí. Čelovka neboli Hádej, kdo jsi, vždy pobaví. Připravit můžete i různé kvízy. Pozor na obtížnost. Nechcete přeci někomu zkazit náladu, aby se na základě vaší zábavy cítil hloupě. A malá rada na závěr. Zabavte přátelům mobil. Povolte jim ho jednou za hodinu na pár minut.

5c1d1dccdc80dimage.pngFoto. Shutterstock.com 

Nenechte si ujít:

Reklama