Neomezené možnosti na vaší tváři jako na závodním okruhu budete mít s multifunkčním zastřihovačem 10v1 Formula 1® Rowenta.

za1.jpg

Všestranný zastřihovač Rowenta Selectium Formula 1® (TN944M) upraví vousy, zastřihne vlasy a postará se i o chloupky na těle i obličeji. Výkonné 10v1 je dokonce vybaveno i nástavcem pro zastřihování chloupků v nose a uších. Zajistí tak bezbolestné zastřižení díky systému rotačních čepelí. Je také vybaven holícím nástavcem pro holení do hladka, takže je opravdu jen na vás, jaký styl pod sportovní kombinézu zrovna zvolíte. Úpravu můžete před výkonem provádět i ve sprše, je 100% vodotěsný. Dokonale zastřihnete i ty nejhustší vlasy a vousy. A ať už vsadíte na stylový plnovous s precizní úpravou na tvářích, čerstvě zastřižené vlasy nebo dokonale upravené chloupky na těle, tento pomocník s nástavci na téměř jakoukoli úpravu za vás odvede veškerou práci! Zastřihovač disponuje indikátorem stavu baterie, který vás vybídne k nabití přístroje, pokud je třeba. Plně nabitý zastřihovač vydrží až 120 minut provozu. Navíc má čepele vyrobené s životností po dobu až 15 let. Doporučená cena je 2 299 CZK.

blobid0.jpg

Hybridní zastřihovač vousů Formula 1® Rowenta Forever Sharp nemusíte brát do servisních boxů na výměnu břitů, jeho čepele jsou samoostřící a jsou vyrobeny s životností až 15 let.

Formula 1® hybridní zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp (TN604M) je šikovným 3v1 pro zastřihování, tvarování a holení vousů. Zaručí vždy dokonalé výsledky rychle a bez námahy. Opravdu precizní úprava vousů i na těžko dostupných místech je podpořena speciálně zkonstruovanou oboustrannou profilovanou čepelí, která nabízí výbornou viditelnost a dokonalou kontrolu pohybu – každou zatáčku tak snadno vyberete. Manipulaci výrazně usnadňuje také benefit holení oběma směry. S novým nástavcem na holení těla navíc zvládnete i úpravu téměř všech chloupků na těle (není určen pro citlivou oblast třísel a podpaží). Díky optimální účinnosti a pohodlnějšímu skluzu je riziko pořezání a podráždění pokožky minimální. Další výhodou zastřihovače je, že si poradí s úpravou třídenního strniště, kratších vousů nebo dokonce hustých desetindenních vousů – součástí balení je 5 hřebenových nástavců pro zastřižení jakékoliv délky (1-2-3-5-6 mm). Nemůže chybět ani silný motor (8000 otáček za minutu) a dlouhá provozní výdrž. Lithium-iontová baterie zajistí nepřetržité zastřihování vousů po dobu až 120 minut a rychlonabíjení za pouhé 4 minuty pro jedno kompletní oholení. Zastřihovač je 100% vodotěsný. Vstupte do světa luxusních závodních strojů a dopřejte si mistrovskou péči o vaši tvář s Formula 1® hybridním zastřihovačem Rowenta Forever Sharp (TN604M)! Doporučená cena je 1 599 CZK.

622f2dcbaa215obrazek.jpg

Čeká vás pořádná pánská jízda, ale už si nestíháte zajít k holiči? Se zastřihovačem vlasů Rowenta Formula 1® trápení kvůli dokonalému a praktickému hairstylingu odpadá… A jako bonus se zastřihovač postará také o vaše vousy.  

Mít svůj styl pod kontrolou je hračka a jak je všeobecně známo: Muži si rádi hrají. Se zastřihovačem vlasů Rowenta Advancer Formula 1® (TN524M) můžete účes stylovat přesně podle svých přání. Zastřihovač má dva vysoce přesné hřebenové nástavce s 29 délkami zastřižení (od 0,5 mm po 30 mm) s přesností nastavení na 1 mm.  Součástí je doplňkový zvláště přesný hřebenový nástavec na vousy s 29 přesnými nastaveními od 1 do 15 mm pro dokonale zastřižené vousy. Dokonalou úpravu zvládnete jedním tahem díky vysoce výkonnému motoru. Podle hustoty vlasů pouze zvolíte rychlost od 1 po Turbo (6500 rpm. Zastřihovač vlasů je vybaven lithium-iontovou baterií s výdrží až 120 minut nepřetržitého provozu. Multifunkční zastřihovač má čepele vyrobené s životností po dobu až 15 let a je vybaven protinárazovým pouzdrem, můžete ho vzít s úplným klidem, jak na hardcore trek, tak na jakoukoli jinou dlouhou cestu. Doporučená cena je 1 799 CZK.
622f2db9151f2obrazek.jpg

Chtěli byste dokonalou kontrolu nad svým stylem? Se zastřihovačem vousů Formula 1® Rowenta nikdy nevyjedete z dráhy, protože bezpečí a přesnost jsou jeho předností.

Virtuo Formula 1® Rowenta zastřihovač vousů (TN384M) se samoostřící čepelí zastřihne i ty nejhustší vousy, a to jedním tahem! Díky dvěma nastavitelným hřebenovým nástavcům, které umožňují až 39 délek zastřižení (od 0,5 mm do 20 mm) s přesností nastavení na 0,5 mm, si poradí i s náročnějším zastřižením. Lithium-iontová baterie se zvláště dlouhou výdrží nabízí až 180 minut spolehlivého výkonu, a pokud se zastřihovač nečekaně vybije, s funkcí rychlého dobití ho budete moc pro kompletní zastřižení využít už za pouhé 4 minuty! Zastřihovač navíc disponuje chytrým systémem uzamykání hřebenového nástavce, zajistí tak precizní a čistou úpravu vousů bez rizika neúmyslné změny délky střihu. Břity zastřihovače jsou odnímatelné a omyvatelné pro snadnější čištění a lepší hygienu a byly vyrobeny s životností po dobu 15 let. Doporučená cena je 1 699 CZK.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Více na ROWENTA.CZ