„S Mirkem jsme spolu byli deset let a z toho sedm let jako manželé. Děti nemáme. A jak už to tak ve vztazích bývá, ne vždy to byla úplná idyla. Asi před dvěma lety jsme měli jednu vážnější krizi, kdy jsme se hodně hádali, ale nakonec se ji podařilo zažehnat. A od té doby už to bylo převážně fajn,“ popisuje Hana.

63cfde9d6d1f1obrazek.png
Foto: Shutterstock

Před třemi měsíci Mirek své ženě řekl, aby si na sobotu nic neplánovala, že pro ni má překvapení. A posléze se ukázalo, že pro sebe a svou ženu zarezervoval místo ve wellness a také v restauraci.

„Byla jsem nadšená, protože jsme si dlouho takhle nikam nevyrazili. Nejdřív jsme měli privátní vířivku a potom jsme zašli do sauny. K večeru jsme se doma upravili a vyrazili na večeři při svíčkách. Manžel nešetřil a objednal nám dokonce degustační menu. Až jsme se divila, čím jsem si to zasloužila. Vypili jsme dvě lahve vína a lehce opití vyrazili domů. Už v chodbě nás ovládnul chtíč. Strhali jsme ze sebe šaty a parádní večer zakončili parádním číslem v posteli. Byla jsem v sedmém nebi, až do chvíle, kdy manžel po sexu poprvé promluvil,“ vzpomíná Hana.

Z jejího muže totiž vypadlo, že je pevně rozhodnutý podat žádost o rozvod. Hana zůstala v naprostém šoku. Manžel se dušoval, že v tom není jiná žena, ale že už k Haně prostě necítí to co dřív a rád by hledal štěstí jinde.

„Samozřejmě jsem se ho zeptala, co to mělo být za divadlo s wellness, romantickou večeří a sexem. Odpověděl, že tušil, že z rozvodu nebudu mít radost, a proto chtěl, abych na něj měla i nějaké příjemné vzpomínky. Tak to byl teda gól. Žádost o rozvod udělal ve stylu žádosti o ruku. Přemlouvala jsem ho, ať si to ještě rozmyslí, ale byl neoblomný a žádost podal. Ale tak hlavně, že jsem si ještě stihla odpočinout ve wellness a naposledy mi ukázal, co v posteli umí,“ uzavírá Hana s ironií v hlase.

Zdroje: respondentka Hana

Čtěte také:

Reklama