Díky novému vylepšenému URA povrchu dosáhnete při smažení skvělých výsledků. Potraviny neulpívají na dně pánve, povrch se snadno čistí a je odolný vůči poškrábání i korozi. Na povrch není nanášená žádná chemikálie jako u jiných nepřilnavých materiálů. Ke kaprovi neodmyslitelně patří také bramborový salát, který v Zepter nádobí můžete připravit velmi zdravým způsobem. Stačí zeleninu uvařit v páře a pak postupovat, jak jste zvyklí. Uchová si tak vitamíny, minerální látky a téměř všechny živiny.
5bf28ea31685eobrazek.pngVýhody:

  • o 70 % více času pro vás
  • o 70 % méně energie na vaření
  • o 80 % méně tuku pro zdravý život

S VacSy si vychutnáte vánoční atmosféru a silvestrovské oslavy v klidu a bez stresu. Připravte si cukroví, saláty, pomazánky a další sváteční dobroty v dostatečném množství předem a užijte si svátky se svými nejbližšími. Jídlo uchované ve VacSy totiž vydrží oproti běžnému skladování až 5krát déle čerstvé a chutné. Díky tomu si můžete vychutnat připravené jídlo i po skončení svátků, a tak také ušetříte i peníze. Už žádné zbytečné plýtvání potravinami! VacSy nabízí skleněné nádoby, sáčky, vakuové poklice na mísy a nádoby na vaření a mnoho dalšího.
5bf28e79a5e2fobrazek.png

Usnadněte si vánoční přípravy nebo darujte VacSy jako vánoční dárek a šetřete peníze, jídlo, čas i zdraví svých blízkých!
5bf28f3644507obrazek.png

Více informací naleznete zde.

Reklama