Dnes večer proběhne v naší redakci očekávaná grilovací párty. Přípravy vrcholí, na naší zahrádce je již vše nachystané. Na rozdíl od minulé párty nám krásně svítí sluníčko a teplota stoupá vzhůru. Naštěstí máme na zahradě chládek a stín, takže vysoké venkovní teploty přežijeme s přehledem.

grilování

Dopoledne jsme převzali zásilku z Tesca – přivezlo nám ji iTesco vše až do redakce, super služba. Musíme je pochválit, vše dodali včas dle informací o stavu zásilky. Opravdu je to úspora času a námahy. Máme spoustu masa, marinády, zeleninku… vše otestujeme a sníme.

grilování

Aktuální stav: Lednička praská ve švech, maso, zelenina a několik druhů vín je připraveno ke grilování a následné konzumaci! V plánu je také grilovaný hermelín, který bude závěrečnou „sladkou tečkou“ – stejně tak si na něm pochutnaly čtenářky z minulé grilovací párty.

grilování

Partnerem naší akce je Tefal Optigrill, který čtenářky vyzkouší

grilování

Budeme testovat skvělé grily Tefal Optigrill www.tefal.cz/OptiGrill. Každá z účastnic párty si bude moci osobně vyzkoušet, jak perfektně pracuje. V okamžiku, kdy je gril připraven, stačí jen nastavit program, vložit maso nebo jiné zvolené suroviny a gril zavřít. A je to! Už žádné slepé hádání, nahlížení, nadzvedávání, okrajování a stres, že se maso připálí nebo nedopeče! Tefal Optigrill dokáže připravit v průběhu pečení různé stupně propečení masa podle toho, jak má kdo rád. Stačí jen maso vyndat v daný moment podle zvukových signálů a zbarvení kontrolky. 

grilování

V 16.30 vše vypukne a z akce vám připravíme reportáž!

Reklama