Sledování trendů je součástí životního stylu mladé generace. Proto špičkoví módní experti od Palette vyrazili tam, kde to žije. Prošli vyhlášené světové kluby od Milána po New York, aby zjistili, jaké vlasové barvy jsou dnes v kurzu a jakým se raději vyhnout. Nakonec zvolili tři nejvíce trendy odstíny pro dívky i chlapce a vytvořili kolekci Palette Color XXL Clubbing Collection, která právě rozšířila portfolio Schwarzkopf & Henkel. Tyto revoluční barvy jsou určeny pro všechny, kteří chtějí být středem pozornosti a vypadat úžasně a sexy ve dne i v noci.

Nová kolekce Palette Color XXL Clubbing Collection přináší tři dosud nevídané barvy, které bude zanedlouho nosit každý, kdo něco znamená. Vybrat si mohou platinové blondýnky i svůdné brunetky, které dávají přednost světlejší nebo tmavě hnědé. Jsou to barvy nejen pro dívky, ale i chlapce, kteří si prostě chtějí užít sobotní noc.

Řada Palette Color XXL Clubbing Collection rozšiřuje čtrnáct módních odstínů řady Palette Color XXL, která byla vytvořena speciálně pro dnešní mladou generaci. Její barvy jsou nádherně zářivé a lesklé a na vlasech vydrží opravdu dlouho, protože obsahují speciální recepturu s koncentrovanými barevnými pigmenty. Toto složení zajistí extra intenzivní, extra lesklé a dlouhotrvající barvy. Navíc za přijatelnou cenu a v efektním obalu.

Kolekce Palette Color XXL Clubbing Collection nabízí barvy, jejichž cílem je udělat dojem. Nyní si je mohou všichni, kdo chtějí jít s poslední módou, koupit v obchodech v třech trendy odstínech:

  • Palette Color XXL Clubbing Collection, Ryzí platina
  • Palette Color XXL Clubbing Collection, Sexy světle hnědá
  • Palette Color XXL Clubbing Collection, Módní tmavě hnědá

Barvy Palette Color XXL Clubbing Collection jsou k dostání v maloobchodní síti za doporučenou cenu 99 Kč.

 

Reklama