Svátek zamilovaných je dnem plným lásky, na který se ženy těší a mužům často přináší obavy, neboť nevědí, čím by ženám udělali radost. Bezradně běhají nákupními centry a lámají si hlavu s romantickým dárkem, k jehož dokonalosti by chyběla už jen slova: „Miluji Tě“. A takové vyznání je nezapomenutelným okamžikem, který si chcete uchovat. Okamžikem, který lze zachytit ve šperku PANDORA. Kdykoliv se na něj pak podíváte, ihned si vybavíte společné chvíle štěstí, radosti a lásky. Daruje-li vám muž vašeho života šperk PANDORA, daruje vám kus sebe.

pandora

Šperky PANDORA v sobě spojují nápaditý design, obdivuhodnou práci klenotnických mistrů, lesk 14k zlata a sterlingového stříbra*. Jejich okouzlující charisma spočívá ve schopnosti zachytit neopakovatelné životní momenty. PANDORA v sobě totiž nese příběh každého z nás. V každém přívěsku, který máte na náramku PANDORA, uchováváte moment, zážitek nebo vzpomínku, kterou si budete chtít neustále připomínat. Na svátek svatého Valentýna do něj můžete ukrýt právě nenahraditelný cit vaší lásky a slova „Miluji Tě“.

Pošlete mu láskyplný polibek

pandoraVíme, že váš muž je často zaneprázdněný a valentýnský dárek shání na poslední chvíli. Ulehčete mu práci a pošlete mu láskyplný polibek, který nejen že vykouzlí úsměv na jeho tváři, ale zároveň mu připomene blížící se svátek zamilovaných. Takovým polibkem mu vyjádříte svoji lásku, ale díky vašemu seznamu přání také to, po čem toužíte. A vybírat můžete z více než 600 přívěsků, mezi kterými se ukrývají i valentýnské symboly - srdíčka, z náramků, náušnic, prstýnků, náhrdelníků nebo hodinek. Navíc ke koupi šperků nad 1 850 Kč dostanete okouzlující valentýnský přívěsek zdarma. Valentýn je tak příležitostí, kdy můžete od svého partnera dostat něco opravdu nevšedního, jedinečného a osobitého. Něco, co vás udělá šťastnou, vykouzlí vám úsměv na tváři a rozechvěje vaše srdce. Vaší lásku už vám pak navždy bude přípomínat šperk PANDORA.

Inspiraci najdete na webových stránkách www.pandora.net a ve značkovém obchodě PANDORA v OC Chodov. Dále se ze šperků PANDORA můžete těšit v sítích obchodů CORIAL, SOFIA, ZLATÁ KORUNA, HALADA CITY, HALADA, POLICE, Jobing, GOHEMIAN JEWELRY, ZLATNICTVÍ VALENTINA, HALADA, MIЯROR.

pandora

Přesný seznam prodejních míst je též k dispozici na www.pandora.net a další zajímavé informace najdete také na www.facebook.com/pandorajewelry.