Společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka oznámila, že na začátku ledna byl vyroben miliontý litr likéru Becherovka Lemond. Jedná se o nejmladší značku z portfolia společnosti, která u českých spotřebitelů zaznamenala obrovský úspěch. V dohledné době sjede z výrobní linky lahev s miliontým stočeným litrem a slavit budou i spotřebitelé.

„Opravdu máme důvod k oslavě. Milion vyrobených litrů je množství, které předčilo naše očekávání. Těšíme se z velkého zájmu zákazníků, kteří svěží chuť nového likéru přijali velice vstřícně. Becherovka Lemond si od uvedení na trh našla velmi rychle své fanoušky, a to především mezi mladými lidmi,“ komentuje tento úspěch generální ředitel karlovarské Becherovky Anthony Schofield.

b

 „Rádi bychom poděkovali všem, kteří si tolik oblíbili Becherovku Lemond, a oslavili s nimi tento úspěch společně. Za milion stočených litrů zákazníkům rozdáme milion vteřin hudby zdarma,“ říká Marek Grabovský, manažer značky Becherovka Lemond.

 Každý může být u toho, až z výrobní linky sjede v lahvi stočený miliontý litr. Na internetových stránkách www.becherovka-lemond.cz je umístěna web kamera snímající výrobní linku v Karlových Varech.  Jakmile projede lahev s miliontým litrem, může si každý zažádat o kód a legálně stahovat hudbu z internetového portálu i-legalne.cz.

„Věříme, že našim spotřebitelům tento projekt přinese další zábavu, kterou Becherovka Lemond už více než rok rozdává,“ dodává Marek Grabovský, manažer značky Becherovka Lemond.

Becherovka Lemond byla uvedena na trh po 201 letech od vzniku Becherovky Original a je teprve druhým likérem v historii, který nese název Becherovka. Řadí se do kategorie hořko-bylinných či ovocných likérů a je 100% přírodním produktem. Charakteristická je pro ni citrusová vůně a chuť. Becherovka Lemond je jemná, lahodná, s příjemným dozníváním a 20 % alkoholu. Stejně jako Becherovka Original se i Becherovka Lemond vyrábí na jednom jediném místě, a to v Karlových Varech, a také její receptura je tajná.

Máte rádi becherovku?