Každou zimu, když svou dceru vybavuji na chladnější počasí, setkávám se stále stejným problémem - velmi chudý výběr v obchodech s novým dětským oblečením.

dítě oblečení

Výrobci na náš trh dodávají velmi omezené modelové řady. Když už se mi nějaká bunda nebo oteplovačky líbí, většinou už ji neseženu v požadované velikosti - líbí se totož mnoha dalším maminkám.
Vyteplené kalhoty (např. s fleecovou vložkou) jsou takřka nedostatkové zboží.

dítě oblečení

Chcete širší výběr? Vyrazte do zahraničí. Pokud ale chcete ušetřit čas a peníze, nakoukněte do našeho dětského bazárku na www.baby2hand.cz.
Většina oblečení je dovážená z Anglie, USA, Itálie a Francie a je ve velmi pěkném stavu.
Každý kus je pečlivě vyfocen a popsán. Kromě velikosti uvádíme přesné rozměry oblečení, materiál, ze kterého je vyrobeno a také stav (zda je oblečení nové, nebo je naopak vhodné spíše na zahradu).

dítě oblečení

Z pohodlí domova si tak můžete vybrat z pestré nabídky oblečení zahraničních značek jako Next, Gap, Mothercare, Marks and Spencer, Nike, Adidas, Umbro, ale také těch luxusnějších - Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger nebo Calvin Klein. Vše navíc nakoupíte za velmi zajímavé ceny.
Pokud zboží nesplní Vaše očekávání, můžete ho bez udání důvodu do dvou týdnů od nákupu vrátit.

dítě oblečení

www.Baby2Hand.cz je dětský bazar, který má svou filozofii založenou především na jednoduché orientaci na stránkách e-shopu a osobním přístupu k zákazníkům. Přejeme si, abyste v tomto bazárku snadno a rychle našli to, co hledáte a vraceli jste se k nám.

dítě oblečení

 

 

Reklama