Pěkný studený pátek všem.
 
Po přečtení dnešního článku dne jsem si hezky zavzpomínala, takže moc děkuji. Je zvláštní, jak člověk zapomíná na smutné a zlé věci a vybaví si pouze ty pěkné. Ale zpět k tématu.
 
Prvním bytem byl byt mého bývalého muže, tedy vlastně byt po jeho babičce. Poznali jsme se shodou náhod přesně v den, kdy babička zemřela. Po 1/4 roce chození jsme se rozhodli, že spolu budeme žít. Nastěhovali jsme se tedy do bytu, ve kterém žila dříve babička. Musím zmínit, že byl ve stejném domě, ve kterém žili i Honzovi rodiče se svými třemi syny, takže jsem to k budoucí tchýni měla jedno patro schodů.
Byt po staré paní jsme si postupně začali předělávat dle možností a financí ke svému obrazu. Jenže pak dům dostal zpět majitel a rozhodl se, že byt nám nepatří a že jej chce pro sebe. Nastalo dohadování, strkanice, spory. Poslední jeho slovo bylo, že Honza má v domě rodiče, a že pokud nemá vlastní rodinu, byt nepotřebuje. No a tak jsme se rozhodli, že se vezmeme. Chodili jsme spolu nějakých 15 měsíců a z toho jsme spolu rok žili. Majitel domu uznal, že mě už ke tchánovcům nenastěhuje, a tak jsme byt nakonec uhájili. Bydleli jsme v něm 13 let a i když naše manželství nedopadlo zrovna dobře, byt za to jistě nemohl. Postupem času jsme si ho opravdu přetvořili tak, že se mi z něj loni vůbec nechtělo. Ale byl maličký a byl čas dát synkovi nějaký životní prostor.
Vyměnila jsem jej tedy s maminkou (takže původní byt zůstal v rodině) a více méně sama a s pomocí kamarádů a kamarádek jsem si předělala byt, který maminka dostala jako náhradu za svůj původní, který majitelka domu nutně potřebovala. Je o moc větší než náš břevnovský, prostorný, slunný, jen má jednu vadu na kráse. Páté patro bez výtahu je pro samotnou maminu s dítětem trošku záhul, ale na druhou stranu je to dobré na postavu a fyzičku... a princezny přece bydlí ve věži, ne? :-))))
 
Krásný a pohodový víkend všem ženám-in.
 
Jacquelline
Milá Jacquelline,
to jste napsala hezky s těmi princeznami. A máte pravdu, schody jsou nejlepší na rozproudění lymfy...
nebudete mít celulitidu :-)
Reklama