Mám pro vás opravdu stylovou „pecku“, hodnou diskuze. Co myslíte, můžou dospělé ženy nosit baletní sukýnky určené dětem? Já myslím, že za určitých okolností ano. Vždyť baletní sál už se nejednou stal inspirací v módě.

Určitě si vy sama pamatujete doby, kdy jste si ráda hrála na princezny, víly a různé éterické bytosti. Nadýchané šaty se širokou sukní, lehké jako dech, byly přesně to, po čem jste toužila. Možná teď i vaše dcera (nebo vnučka) pokukuje po stejných šatech, jaké vidí na svých pohádkových idolech, a chce se do nich převtělit.

Jako dnes vidím své dcery v tylových baletních sukýnkách, jak tančí před televizní obrazovkou a snaží se napodobit ladné pózy čajkovského labutí. Měly to štěstí, že jejich babička uměla šít.

No řekněte, která malá slečna by nechtěla být princeznou, nebo alespoň baletkou? Už nemusí improvizovat se záclonami, nebo hledat ve vašem šatníku. Stylová šifonová sukýnka splní její sen.

Dnes ji můžete koupit.

Originální volánkové sukýnky zvané Dolly jsou navržené ve dvou kolekcích. Jedna našla inspiraci v pohádkovém světě, druhá v šatníku filmových hvězd, jako byly Marilyn Monroe nebo Audrey Hepburn.

Vždyť nadýchané a široké sukně módy padesátých let vytvářejí tak romantickou a ženskou siluetu!

K bohatým vzdušným sukním se skvěle hodí jednoduché doplňky, jako jsou svetříky, topy či balerínky.

Tato stylová móda si našla své fanynky nejen mezi malými princezničkami, velkou parádu s ní dělají také mladé dívky a štíhlé slečny.

Finalistky Miss Slovensko 2013 si soutěž v DOLLY sukničkách doslova užívaly, podívejte se sami.

Krásná Alžbeta Ferencová, Miss Universe 2010, se pro změnu uvedla ve volánkových šortkách.

Klikněte na jednu z fotek a podívejte se samy, milé čtenářky

Foto: stylove.deti

Čtěte také:

Reklama