doclanku.jpg
Foto: Profimedia

Princezna Kate s princem Williamem se nečekaně objevili v Jordánsku, aby se jako hosté zúčastnili svatby tamního korunního prince Husseina a jeho saúdské nevěsty Rajwy. Mimo jiné byli mezi hosty i členové královských rodin z Belgie, Španělska, Dánska, Nizozemska, Japonska a nechyběla ani první dáma USA Jill Biden.

Svatba se konala v ammánském paláci Zahran a účast Kate s Williamem nebyla očekávána. Jordánská média se to dozvěděla jen pár hodin před zahájením obřadu. Jednalo se tedy o opravdové překvapení.

Kate působila, již tradičně, naprosto elegantně a zároveň moderně a vkusně. Není to žádná novinka, protože princezna má zkrátka styl a vypadá úžasně při všech příležitostech. 

Kate oblékla růžové maxi šaty s dlouhými rukávy a květinovou výšivkou od Elie Saab. Hlavním doplňkem byly výrazné náušnice se zlatou sponou a zlaté psaníčko. Vlasy měla rozpuštěné, v bohatých vlnách. Ačkoliv je to poprvé, co měla Kate tyto šaty na veřejnosti, pocházejí z roku 2017, což vyvolalo spekulace, že už je vlastní delší dobu. Princezna Kate má ale oblibu v recyklaci oblečení, které už na sobě měla dříve, zejména na svatbách. Nádherně tak zajistí, aby pozornost zůstala na nevěstě a ženichovi. I když, Kate si na sebe může vzít cokoliv a vždy o ni bude zájem.

Zdroj: new.sky, people, glamour

Reklama