Princezna Kate a její manžel princ William si letos v červnu nenechali ujít svatbu jordánského korunního prince Husseina, která se konala v paláci Zahran. Přestože princezna byla zahalená od krku až po paty, vypadala překrásně. Oblékla si totiž pudrově růžové šaty s květinovou výšivkou a splývavou sukní od Elie Saab. Doplnila je zlatým psaníčkem a výraznými náušnicemi.

64da0158d617dobrazek.png
Foto: Profimedia

V roce 2018 nemohla Kate chybět na svatbě Williamovy sestřenice – princezny Eugenie, která si brala podnikatele Jacka Brooksbanka. U této příležitosti si na sebe vzala malinové šaty Alexander McQueen, které doplnila vínovým psaníčkem, vínovými lodičkami a fascinátorem Philip Treacy.

64da019163d57obrazek.png
Foto: Profimedia

Rok 2018 byl na svatby bohatý a své ano si řekli i princ Harry a Meghan. Kate se na svatbě ukázala pouhý měsíc po porodu svého třetího potomka – prince Louise. A že nedávno rodila, na ní nebylo vůbec vidět. Zářila ve smetanových šatech a kabátku Alexander McQueen. Tento model, který doplnila o tělové lodičky a klobouček s růžemi, už v minulosti vynesla. Mimo jiné na křtiny dcery Charlotte.

64da01c5c9866blobid0.png
Foto: Profimedia

Dalším, kdo se v roce 2018 vdával, byla Sophie Carter, kamarádka, se kterou se princezna přátelí už od školy. Na její svatbu oblékla kabátek ve výrazné modré barvě od návrhářky Catherine Walker a nepřehlédnutelný květinový fascinátor. Kabátek na sobě neměla poprvé a opět ukázala, že není ostuda recyklovat staré modely. Barevně navíc ladila se synem – princem Georgem, který na svatbě také nechyběl.

64da01ee5f016obrazek.png
Foto: Profimedia

V roce 2017 byla Kate svatebním hostem na veselce své sestry Pippy. Na obřad dorazila v šatech s dlouhým rukávem v pudrově růžové barvě od značky Alexander McQueen. Disponovaly výstřihem do V, jemně nabíranými rukávy a peplum detailem v pase. Kate nechyběl také klobouček s růží od Jane Taylor a luxusní semišové lodičky v barvě praline.

64da022ae37e2obrazek.png
Foto: Profimedia

Zapátrali jsme také trochu hlouběji v historii a našli fotografii z roku 2010, kdy se Kate po boku Williama účastnila svatby jezdce Harryho Meada a jeho snoubenky Rosie Bradford. Kate, která tehdy ještě nebyla vévodkyní, protože si Williama vzala až v roce 2011, oblékla jednoduché šaty áčkového střihu v královské modré. Přes ně měla elegantní černé sáčko a černý byl i klobouček, lodičky a psaníčko. 

64da02533c46fobrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroje: Popsugar, Elle, Profimedia, Vanity Fair, Vogue

Čtěte také:

Reklama