profimedia-0778454715.jpg
Foto: Profimedia

Jednačtyřicetiletá princezna z Walesu je velkým zdrojem inspirace pro mnoho žen z celého světa. A inspirovat se jí můžete i nyní. Na květinovou výstavu Chelsea Flower, kde se konal i piknik s dětmi, v pondělí vyrazila v nádherných růžových šatech od britské luxusní značky ME+EM. Košilové šaty ve dvou odstínech růžové mají vzdušné rukávy a jemně plisovanou midi sukni.

Stejné šaty, jako má na sobě princezna z Walesu, se od té doby vyprodaly. Značka ME+EM však pro letošek přišla s novou variantou, kterou lze pořídit za 9 300 Kč (viz první kousek v koláži níže). V podobné trendy barvě nebo v podobných odstínech však můžete sehnat i levnější kousky.

FotoJeertt.jpg
Foto: Profimedia
 
K šatům Kate zvolila espadrilky na klínku v tělové barvě se zavazováním nad kotníky. Naprosto skvělá obuv na jaro a léto, která vypadá šik k dlouhým sukním a šatům. Konkrétně jde o boty Castaner od značky Carina 80 které lze pořídit za 3 500 Kč.

Od té doby, co se zakladatel Luis Castaner spojil s Yvesem Saint Laurentem a v 70. letech vynalezli espadrilky na klínu, dosáhla španělská tradiční značka obuvi kultovního statusu, který zbožňují členové královské rodiny, celebrity i módní redaktoři.

I tyto boty můžete sehnat v dalších podobných variantách od jiných značek.

FotoJetwer-1-.jpg
ME+EM, 19 300 Kč / BezvaSport, 1299 Kč / Marella, Modivo, 5 549 Kč / Fracomina, Modivo, 3 599 Kč /
Carina Castaner, Zalando, 3 450 Kč / Calvin Klein Jeans, eobuv, 1399 Kč / H&M, 899 Kč / CCC, 699 Kč
Foto: Se souhlasem ME+EM, BezvaSport, Modivo, Zalando, CCC, eobuv

Zdroje: Autorka článku, Hello!