kate-f.jpg
Foto: Profimedia

Elegance, jemnost, ženskost… tak by se daly třemi slovy popsat pastelově růžové midi šaty, které princezna Kate oblékla na slavnostní otevření Young V&A. Model nazvaný Ahana pochází od značky Beulah London, a není to poprvé, co ho měla manželka následníka britského trůnu na sobě. Stejné šaty už Kate oblékla ve Wimbledonu v roce 2021.

Jsou vyrobeny z vlněného krepu a vyznačují se lichotivou skvěle padnoucí siluetou, rozevlátou sukní, krátkými jemně nafouklými rukávy, knoflíčky v horní části a páskem, který perfektně zvýrazňuje pas. Šaty jsou mimochodem stále v prodeji za 20 tisíc korun ve žluté, béžové i růžové barvě.

Také jsme psali: Princezna Anna v 72 letech oblékla šaty, které na sobě měla poprvé, když jí bylo 27

Princezna vypadala jako skutečná Barbie. Ostatně módní styl barbiecore je letos na vzestupu, takže se Kate vlastně drží nejžhavějších módních trendů. Šaty pak doplnila bílými koženými lodičkami Romy 85 od Jimmyho Choo a diamantovými náušnicemi Mappin & Webb. Královské fanoušky před londýnským muzeem v tomto perfektním outfitu v jemných barvách rozhodně okouzlila.

Během návštěvy muzea Kate strávila nějaký čas s batolaty a dětmi v každé z galerií. Také se setkala se zaměstnanci, příznivci a dárci, kteří umožnili znovuotevření muzea, jenž doufá, že inspiruje další generaci kreativních myslí. Zaměří se na ty nejmladší, konkrétně děti od 0 do 14 let, a bude je učit designu a kreativitě.

Čtěte také: Kate ohromila v bílých šatech, které se okamžitě vyprodaly. Outfit doplnila kabelkou za 78 tisíc a levnými šperky

FotoJeth.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Beulah London, Kate Middleton Style, WWD

Reklama