Skoro na všech akcích je můžeme vidět spolu. Blonďaté třicetileté krásky spojuje také podobný módní vkus, takže pro člověka zvenčí jsou skutečně k nerozeznání.  

Ve svůj svatební den se Amelia Spencer předvedla v elegantních krajkových šatech, které pro ni na zakázku ušil atelier Versace. Vznikaly tři měsíce a byly ušité převážně z hedvábné krajky, měly také vlečku v délce dva a půl metru. Kromě krajky je zdobily také krystaly Swarowski. Pro magazín Hello nevěsta uvedla, že si myslí, že by na ni její teta byla velmi hrdá, kdyby ji viděla v její svatební den. Princezna Diana ovšem tragicky zahynula při autonehodě, když bylo Amelii pět let.   

Společně sestry zapózovaly například na premiéře snímku Top Gun: Maverick na filmovém festivalu v Cannes. Amelia oblékla asymetrické šaty s vějířovým lemováním kolem výstřihu a drobnými volánky a její sestra zvolila černou róbu kolem krku posetou třpytivými kamínky. Oba modely pocházely z módního domu Alberta Ferretti a sestry je doplnily luxusními šperky Chopard. Obzvláště smaragdové náušnice byly překrásné.

6448e698b03e7obrazek.jpg
Foto: Profimedia

Obě si velmi rády hrají se svými outfity, kterými dávají najevo, že k sobě patří. U příležitosti módní show Versace v rámci milánského týdne módy se oblékly do stejných barev. Amelia si vybrala černé minišaty a lila doplňky v podobě kabelky a lodiček a Eliza sáhla po lila šatech s černým krajkovým lemováním kolem výstřihu a po černých lodičkách a kabelce. Šlo samozřejmě o značku Versace.

6448e6c508e22blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Jedna dlouhé, druhá krátké, ale obě ve stříbrné. Tak byly sestry k vidění na udílení cen Leopard Awards. Eliza sáhla po dlouhých šatech s dlouhými rukávy a Amelia zvolila kratší délku a přes ramena si přehodila sněhobílé sako.

6448e6dc67be5obrazek.jpg
Foto: Profimedia

Outfity sester na nákupy v módním domě Michael Kors byly velmi elegantní. Stylově se nesly ve stejném duchu, ale barevně se rozcházely. Zatímco Eliza zvolila něžné růžové tóny a nápaditý kabát s průstřihy. Amelia se vydala cestou trochu nudnější černé v kombinaci s karamelovým kabátkem.

6448e75327f41blobid0.jpg
Foto: Profimedia

I v oversize věcech je možné vypadat sexy, žensky a přitažlivě. To Amelia dokázala, když si oblékla zářivě červený kalhotový kostýmek sestávající z dvouřadého saka a kalhot s širokými nohavicemi. Model ještě povýšily béžové lodičky od prémiové italské značky bot Santoni.

Zdroje: autorka článku, Profimedia, Instagramy Lady Amelie Spencer a Lady Elize Spencer, Wikipedia, deník, Hello Magazine

Čtěte také: