780.jpg
Foto: Pofimedia

Pokračující vlna veder přinesla po celé Velké Británii teploty kolem 30 °C. O to zvláštnější bylo, když princezna Anna při návštěvě The Carers' Support Service oblékla k letním bílým šatům s květinovým vzorem pár námořnicky modrých rukavic.

I když dokonale ladí s její slušivým námořnickým sakem a modrými koženými mokasíny, je nezvyklé, že se rozhodla nosit zimní doplněk během letního počasí. Princezna Anne si ale možná jen vzala příklad od své zesnulé matky královny Alžběty II., která byla při oficiálních akcích jen zřídka viděna bez rukavic. Ať už šlo o setkání s hodnostáři, charitativními organizacemi či s příznivci královské rodiny. Když neměla rukavice na sobě, měla je obvykle v kabelce pro případ, že by je potřebovala. 

FotoJetert-2-.jpg
Foto: Pofimedia

Zatímco se stal časem jednoduchý doplněk rozpoznatelným stylem zesnulé panovnice, ve skutečnosti se rozhodla nosit rukavice, aby se vyhnula bakteriím, když si podávala ruku s mnoha různými lidmi. Její oblíbené rukavičky vždy vyráběl luxusní módní dům Cornelia James. 

Kromě modrého kompletu měla na krku princezna Anna perlový třípramenný náhrdelník. Další kousek, který patřil k oblíbencům její matky.  

Zdroje: Twitter/CarersSupportNEL, Express

Reklama