Zdroj: Profimedia

Pravnuk královny Alžběty, který je třetí v pořadí na britský královský trůn, hned po svém otci a dědečkovi, dnes slaví šestí narozeniny. Kensingtonský palác v neděli k této příležitosti zveřejnil tři nové snímky.
 
„Tyto dvě fotografie byly nedávno pořízeny v zahradách Kensingtonského paláce vévodkyní z Cambridge,“ prozradil palác na oficiálním Instagramu, kde byly snímky zveřejněny. Je známo, že Kate ráda fotí.

Zdroj: Profimedia / Kensingtonský palác 


Stejně jako jeho maminka, i malý George je módní ikonou. Jakmile se v něčem objeví na veřejnosti, podobné či stejné kousky ihned zmizí z pultů obchodů. V dubnu 2016 je například na snímcích, kdy se setkal s Barackem Obamou, objevil s bílém župánku. Ten se na eshopu vyprodal do jedné minuty poté, co média odhalily jeho značku.

Britské matky zkrátka chtějí, aby jejich děti vypadaly jako princátka. A tak oblečky, který má George na sobě, okamžitě mizí z pultů. Kate si oblíbila značku My 1st Years. Odtamtud mají její děti mnoho kousků. A pro firmu je to obrovská reklama.

Syn prince Williama a vévodkyně Kate se dokonce objevuje v žebříčku 50 nejlépe oblékaných mužů Velké Británie. V oblečení pro malé holčičky se zase maminky inspirují u princezničky Charlotte.

Reklama