61adcb48512a5cl.jpgFoto: Profimedia

Historka je stará osm let, ale video zpívajícího prince můžete na YouTube vidět i dnes. V roce 2013 se William zúčastnil charitativní sbírky v Kensingtonském paláci a byl usazen vedle zpěvačky Taylor Swift. Právě ta ho přemluvila, aby se během vystoupení zpěváka Jona Bon Joviho odvázal.

„Sedím vedle Taylor Swift. Je po mé levici. Potom, co Jon zahraje svou první píseň, nastane pauza, Taylor se ke mně otočí, položí mi ruku na paži, podívá se mi do očí a řekne: Pojď, Williame, pojďme si zazpívat,“ zavzpomínal princ v pořadu Time to Walk.

Dodnes prý neví, co to do něj vjelo, že souhlasil. Zpěvačku nicméně podle svých slov následoval jako štěně. Na pódium prý dorazil jako v tranzu a probudil se asi v polovině legendární sklady Livin’ on a Prayer. Vzhledem k tomu, že příliš neznal slova, to pro něj ovšem nebyl nejlepší zážitek. Zoufale se snažil některá zachytit a opakovat, ale pod oblečením se údajně potil, protože nechtěl vystoupení zkazit. Veřejné zpívání bylo velkým vystoupením z jeho komfortní zóny. 

Série Time to Walk, která vznikla pro Apple Fitness+, zahrnuje osobní příběhy a vzpomínky slavných osobností, které mají posluchače motivovat k pohybu. Poslouchat je totiž mohou například při chůzi.

Zdroje: Time to Walk, People, YouTube

Reklama