6254282557568cl.jpg
Foto: Shutterstock

Tina Brown pracovala jako editorka magazínů, jako jsou Vanity Fair či New Yorker, přátelila se s princeznou Dianou a vydala knihu o jejím životě Diana Chronicles. Momentálně chystá vydání další publikace o britské královské rodině s názvem Palace Papers: Inside the House of Windsor. Při její torbě vyzpovídala více než 120 lidí z okolí nejsledovanější britské rodiny.  

Tina Brown nyní poskytla rozhovor magazínu The Telegraph, v němž vyjádřila některé své domněnky ohledně knihy, kterou chystá princ Harry. Myslí si, že princ to v knize vzpomínek nandá nejen svému otci princi Charlesovi, ale také jeho ženě vévodkyni Camille, kterou prý nemůže vystát a nechce, aby se stala královnou. Ani William by z toho nemusel vyjít s čistým štítem, protože vztahy mezi bratry jsou na bodu mrazu. Usmíření se tedy podle ní konat nebude – naopak krizi v rodinných vztazích to ještě více prohloubí.

Autorka se dále domnívá, že se princ nebude pouštět do královny Alžběty II., která je pro něj posvátnou figurou a negativně se nevyjádří ani o vévodkyni Kate, se kterou měl dobré vztahy.

Tina Brown dále uvedla, že vydání knihy, ke kterému by mělo dojít ještě letos, vyvolá pravděpodobně ještě větší pozdvižení než otevřený rozhovor, který vedli Meghan a Harry s moderátorkou Oprah Winfrey.

Zdroje: The Telegraph, The Sun, Woman and Home, CNN

Reklama