profimedia-0567194070.jpg

Foto: Profimedia

Zdá se, že by se Harry a Meghan nemuseli zúčastnit předávání sošek Oscara, aby se vyhnuli střetu s Kristen Stewart, která ztvárnila princeznu Dianu v kritiky uznávaném filmu Spencer. Očekává se totiž, že by za snímek o princezně Dianě, matce Harryho, mohla získat Oscara.

„Harryho to zarazilo. Je tím filmem docela zděšen," řekl zdroj magazínu OK!  Je samozřejmě pochopitelné, že pravděpodobně nechce být spojován s filmem, který dramatizuje velmi konkrétní okamžik v životě jeho zesnulé matky.

profimedia-0637090338.jpg

Foto: Profimedia

Zdroj dodal, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu byli pozváni na všechny velké akce a plánovali také účast na Oscarech, ale je téměř jisté, že by se setkali tváří v tvář s Kristen Stewart, protože je nominována na nejlepší herečku.

Ale nic ještě není jisté. Lidé blízcí páru vysvětlují, že Meghan by mohla Harryho přesvědčit, že to nebude tak velký problém. Údajně si myslí, že mohou Kristen prostě ignorovat. „Vážně přemýšlejí o vynechání Oscarů, ale Meghan se opravdu chce vrátit na hollywoodskou scénu,“ dodává zdroj magazínu.


 
Zdroje: Magazín OK!, InStyle