Přinášíme vám pár tipů, jak naučit děti angličtinu zábavnou formou!

PEXESO S ANGLIČTINOU HELEN DORON ENGLISH
5a8c09a779cefobrazek.png

Oblíbená společenská hra pro malé i větší hráče, která rozvíjí postřeh a paměť. Mimořádně odolné hrací karty vhodné i pro nejmenší děti! Rozměr hrací karty 15 x 15 cm – největší pexeso na trhu! Pexeso obsahuje 24 hracích karet. Pexeso je ve dvou vyhotoveních – se zvířátky „Na statku“ či „Mořský svět“.
5a8c09c69504cobrazek.png

PUZZLE 4v1

5a8c09d1b7ba2obrazek.pngSada obsahuje například témata Dopravní prostředky nebo Zvířátka v Africe. V každé sadě, tedy v kufříku, najdou vaše děti čtyři obrázky puzzle, řazené podle obtížnosti. Nejprve se skládají 4 dílky, potom 6 dílků, dále 9 a nakonec 12 dílků. Velikost každého složeného obrázku je 22 x 22 cm. Vše je uloženo v pohodlném kufříku a děti si mohou svou oblíbenou hru vzít kamkoliv s sebou.

MOTANICE HELEN DORON ENGLISH

Motanice je unikátní didaktická pomůcka, která rozvíjí dětskou logiku a vnímání okolního světa. Hra obsahuje 30 barevných hracích karet s dvojicemi obrázků, které je třeba spojit provázkem. Motanice rovněž tříbí manuální zručnost, protože dítě během hry provléká provázek drobnými zářezy na hracích kartách. Tematické rozdělení jednotlivých karet dětem rozšíří slovní zásobu v mnohých oblastech lidského života. Hra je vhodná pro děti od 7 let.
5a8c0a0050381obrazek.png

Tyto krásné didaktické pomůcky můžete získat v našich soutěžích, které po vás připravujeme. Sledujte rubriku Soutěže (klikněte zde) a nepromeškejte svoji šanci!

Více informací o didaktických pomůckách Helen Doron English zjistíte na těchto stránkách.

Reklama