Plánování miminka není jednoduché, protože se mnoho žen se potýká s problémem, že nemohou otěhotnět. Potíž s početím mají i naše čtenářky. Celkem jsme vybrali tři čtenářky, které budou po dobu šesti měsíců testovat doplněk stravy FolGravid GravidPLAN®.

plodnost

Daniela

Je mi 28 let a již 4 roky se snažíme o miminko. Dvakrát se mi povedlo otěhotnět, ale jednou v 9. týdnu a jednou ve 13. týdnu jsem potratila - miminko se přestalo vyvíjet. V současně době mám za sebou všechny možné testy a nikdo neví, proč mi nejde otěhotnět a když už se to horko-těžko povede, proč potratím. Ráda bych vyzkoušela přípravek FolGravid, protože je to má naděje.

Petra

Je mi 26, v manželství jsem právě 3 roky, s manželem spolu žijeme téměř 5 let, nikdy jsme nepoužívali žádnou ochranu. Já byla dvakrát těhotná mimoděložně, v listopadu jsem prodělala operativní zákrok na vejcovodech, zdá se být vše v pořádku, lékaři nám doporučili, abychom se snažili, ale je to stále marné. Stresové zaměstnání jsem opustila a začala jsem pracovat jako chůva tříměsíčního chlapečka, moc ráda bych docílila vlastního miminka.

Radka

S manželem jsme si to moc hezky naplánovali. Seznámení, společné bydlení, následovala svatba a pak... Za ideální příležitost pro početí našeho prvního potomka jsem si vysnila svatební cestu. Mohlo by to být jako z pohádky. Ale k ničemu takovému nedošlo. Nu což - řekla jsem si, že člověk míní a... však to znáte. Hlavně jsem se rozhodla, že se tím nenechám stresovat. Ale čas běží, pokusy a měsíce přibývají a ať chci nebo ne, nervozita roste. Je mi už 32 let, manželovi 37 a dítě ještě nemáme ani jedno. Přitom chceme dvě a život bez dítěte si neumím představit. Zatím baštím kyselinu listovou, abych to podpořila alespoň nějak, ale už začínám zvažovat návštěvu nějaké reprokliniky, abychom si ověřili, zda je u nás vše v pořádku.

 

Děkujeme našim čtenářkám za příběhy a budeme jim držet palce k vysněnému miminku.

 

GravidPlan

Pravidelným užíváním doplňku stravy FolGravid GravidPLAN® podpoříte organismus v normální plodnosti a reprodukci (zinek) a přispějete ke správnému vývoji miminkaPopis benefitů najdete na stránce http://folgravid.cz.

Čtěte také: