Čtenářky a redaktorky testují nový prací prostředek Perwoll Care & Repair. Do testování se zapojila i naše spřátelená blogerka Veru Harnol http://www.veruharnol.cz/. Přečtete si její recenzi, jak byla se zázračným Perwollem spokojená a jestli jí pomohl zbavit se žmolků na oblečení.

Menší nebo větší, ale nikdy ne vítané – žmolky!

Perwoll

Nikdo z nás si je na oblečení nepřeje a zbavit se jich bylo doposud téměř nemožné. Řešení nyní přináší nový Perwoll Care & Repair od společnosti Henkel, který dokáže redukovat vzniklé žmolky a třepení vláken až o 80 %. Jeho pravidelným používáním navíc předcházíte opotřebení oblečení i vzniku nových žmolků. Své oblíbené nadčasové kousky můžete tedy směle nosit po dlouhou dobu, protože budou vždy vypadat jako nové!

Perwoll

Názor Veru Harnol:

Výsledek byl na mém svetru (,který je na fotkách,) znát po cca šesti vypráních. Přiznám se, že jsem prostředku ze začátku nedůvěřovala. Když si vezmu, kolik věcí jsem již vyhodila, vzdala jsem pracné ruční odžmolkovávání. Nyní mi x věcí jakoby ožilo, barvy jsou pestřejší, materiál jemnější, vše voňavé (již nepřidávám aviváž) a bez žmolků. Přípravek jsem používala na vše - bavlnu, vlnu, jemné, barevné, černé i na fleky. Mohu se podepsat pod to, že funguje.

Perwoll

Díky atraktivnímu zlatému obalu novinku Perwoll Care&Repair v obchodech nepřehlédnete! K dispozici je v prodeji ve velikostech 1 l, 2 l a 3 l. Vůně pracího prášku je krásná, já miluji vůně pracích prostředků. 

Perwoll

Celou recenzi si můžete přečíst zde.

Více informací o novém Perwollu zde.

Perwoll

Čtěte také:

Reklama