Prázdniny jsou v plném proudu a není nic lepšího, než strávit dlouhé chvíle společně se svými dětmi, rodinou a hraním zábavných her. Tentokrát naše čtenářky a jejich děti otestovaly hry Monopoly Here and Now a Twister. Přečtěte si jejich hodnocení.

hasbro Leonetia

Hra byla srozumitelná a všechny nás moc bavila :-). Kupovat nejoblíbenější města a pak platit za vstup (pokutu) super :-D. Sbírání známek do pasu je úžasný nápad, v dětech to probouzelo soutěživost :-D. Určitě bych ji doporučila všem, co milují společenské hry :-).

 

 

NikkolaDoud

hasbroJsem zvyklá na klasické Monopoly, kde se snažím získat všechny 3 kartičky od jedné barvy. Tady je princip hry takový, že získáváte malé penízky – kdo jich má nejvíce tak vyhrává. První hrou jsme se pravidla naučili a druhá hra byla už na ostro :-). Hra je zábavná a dost jsme se u ní nasmáli. Jediné mínus má, že je velice rychle odehraná

 

Monopoly Here and Now

hraVlastněte nejoblíbenější města světa! Velmi populární hra Monopoly přichází s rychlou tryskovou edicí Monopoly Here and Now Světová edice. S hrou se podíváte na 22 nejlepších míst po celém světě a vašim cílem bude nasbírat razítka do svého pasu dříve než soupeři. Víte, v jaké zemi je nejvíce jízdních kol nebo jaké je nejdražší umělecké dílo všech dob? To vše a spoustu dalších zajímavých údajů o světě se dozvíte na kartách Šance a Pokladna. Ta nejlepší zábava může začít tady a teď, protože s novými Monopoly procestujete celý svět!

danouch84

Testovali jsme hru TWISTER od firmy Hasbro.

Děti byly nadšené (dcera 7 let a syn 4roky), hru chtěly ihned zkoušet.  Shodou okolností tuto hru koupila i kamarádka své čtyřleté dcerce. Návod jsme ale pochopily každá úplně jinak.

Byla jsem z něj nejprve zklamaná, není tam zcela jasné, jestli hrají všichni hráči najednou, nebo zda se musí točit pro každého hráče zvlášť. Zkusily jsme tedy obě možnosti a mohu říct, že byly obě zajímavé a tuto hru určitě nehrajeme naposledy. 

 

anna985

Hra Twister od firmy Hasbro je úžasná. Neskutečně jsme se u ní s dětmi (5 a 10 let) zasmála. Moje děti jsou hodně aktivní a hra je proto velmi nadchnula.

Hra Twister zaujme jak děti, tak i dospělé.

Pravidla jsou snadná na pochopení, ale pokud si je upravíte podle sebe, určitě se nic nestane. Je to přeci zábava :-)

Těším se, až si znovu zahrajeme.

 

Twister

hraHra, která vaše tělo zauzluje a zabaví ještě víc!

Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své soupeře.

Zábava na dospěláckou party i pro děti, které si potrénují koordinaci pohybů. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

Čtěte také: