Vyrazte na festival

6481d22c66926obrazek.png

Jednou z nejlepších věcí na létě jsou festivaly. Hudba, tanec, atmosféra a záplava barev vás vtáhnou do víru euforie a radosti. Nechte se unést rytmem, objevujte novou hudbu a potkávejte nové lidi. Festivaly jsou opravdu unikátním zážitkem, který rozhodně stojí za to zažít!

Zahradní párty

Když se teploty vyšplhají nahoru, není nic lepšího než se ochladit v bazénu nebo ve stínu v rozkvetlé letní zahradě. Pozvěte přátele a oslavte společně dny plné slunce a letní pohody. Připravte gril, roztáhněte deky a vytvořte si vlastní malý ráj pod širým nebem.

Odpočinek při pikniku

6481d22a02b7eblobid0.png

Využijte letní období i k relaxačním aktivitám a vyrazte s partnerem nebo kamarády na piknik. Vezměte si pléd, oblíbenou knihu nebo míč a vydejte se do blízkého parku. Uvidíte, že relaxace v příjemném letním stínu s přáteli bude rozhodně lepší než o samotě v rozpáleném bytě!

Objevujte okolí

Léto je ideálním obdobím pro objevování přírody a zkoušení nových outdoorových aktivit. Vyzkoušejte třeba paddleboarding nebo se s partou přátel vydejte sjíždět vodu. Prozkoumejte okolní lesy, zahrady a parky a objevte jejich skryté krásy. Načerpejte čerstvý vzduch, udělejte něco pro své tělo a užijte si dobrodružství při objevování okolních krás.

Letní kino

Užijte si klasiky ale i filmové novinky pod širým nebem. V mnoha městech jsou organizována venkovní letní kina, kde si můžete s kamarády pohodlně sednout na deku nebo židličku a sledovat oblíbené filmy pod hvězdnou oblohou.

NÁŠ TIP: Avanti Frizzante jako pravý společník na všechny letní aktivity


Ať už vyrazíte na festival, do letního kina, uspořádáte pool párty nebo piknik, nezapomeňte s sebou přibalit osvěžující Avanti Frizzante! Získá si vás svým hravým, designovým a praktickým balením v malé plechovce, které se k času festivalů a pikniků náramně hodí. Lehká a svěží chuť s jemným perlením vás navíc v parném létě ihned osvěží, Avanti Frizzante stačí jen dobře vychladit! Je jen na vás, kam si ho s sebou vezmete. Jedno je ale jasné, bez Avanti Frizzante se už v létě neobejdete!

6481d2885269ablobid0.png
Zakoupíte ve vybraných prodejnách za doporučenou maloobchodní cenu 44,90 Kč.
6481d1f2bd5aaobrazek.png

Reklama