5f91862c1490cobrazek.png
Výraz Klunken vychází ze švédského slova klunka, které v překladu znamená doušek. Primus pod tímto názvem uvádí novou řadu nerezových lahví v široké barevné škále, ze které si tu svou vybere opravdu každý. Ať už vás čeká perný den, nebo se chystáte utéct od všednodenních povinností alespoň na chvíli do přírody, dodržování pitného režimu bude hračka!

Primus Klunken má praktické široké hrdlo, ze kterého se dobře pije, zároveň se díky němu lahev snadno plní i čistí. Nerezová ocel použitá na lahev je hygienická, odolná a nepohlcuje pachy, takže nijak neovlivňuje chuť, vůni ani celkovou kvalitu nápoje. Víčko vyrobené z nerezové oceli a korku doplňuje šikovné, barevně ladící poutko z popruhové tkaniny – stejné, jako je použita na popruhy a ucha batohů Kanken.5f9185c1476c0obrazek.png

Lahev Primus Klunken je díky své odolnosti skvělou alternativou ke klasickým plastovým lahvím. Je k dostání ve dvou provedeních a velikostech – jednostěnná o objemu 0,7 litru za 799,- Kč, dvouplášťová o objemu 0,5 litru, která i v létě udrží váš nápoj studený a v zimě naopak příjemně teplý, za 949,- Kč. Obě lahve pořídíte v celkem osmi barevných variantách (Stainless Steel, Black, Flamingo Pink, Mint Green, Frost Green, Warm Yellow, Ox Red, Green) od října v síti prodejen Fjällräven Shop a na webu fjallraven-shop.cz.

Více na FJALLRAVEN-SHOP.CZ
5f9185a26bf7dobrazek.png

Reklama