píše mimo jiné rozhořčená čtenářka s nickem řinka. Zlobí se na lidi, kteří se o svá zvířata v těchto mrazivých dnech nestarají dostatečně. Přečtěte si tento příspěvek a diskutujte

K dnešnímu příspěvku mě vyprovokovala jedna ze čtenářek.

Takové prupovídky jako: myslím, že každý pořádný pes, který má správnou péči, ten nějaký svetr nepotřebuje, protože příroda si poradit umí, pokud člověk psíka „neprzní“ a nerozmazluje, nebo normální pes oblečení nepotřebuje..a takový ti gaučoví, kabelkoví psi, co se klepou jen zafouká větříček-nezlob te se, ale to pro mě není pes..já jim říkám „morče na chůdách“

Přemýšlela někdy tato čtenářka, proč to tak je?

Lidé jsou rozmanití zrovna jako ti psi. Jsou psi, kteří svou podstatou jsou určeni pro život venku a ti, kteří jsou určeni jako mazlíčci.

Pes, který má mohutnou srst a je zvyklý být venku, pokud má štěstí na majitele má zateplenou boudu a ještě slámu i tento pes přivítá teplo a sucho. I tomu malému voříšku je v zimě zima.

Velkého psa si většinou pořizujeme na hlídání, má možnost běhat po zahradě zahřát se .

Horší je to s mazlíčkem, nebo se psem, který žije jen v bytě, chodí s páníčkem na procházky a nahrazuje mu třeba přítele, nebo prostě ten člověk má potřebu se o něco a někoho starat.

Chtěla bych čtenářku vidět,kdyby ji v mrazu vyhodili ven v tom, co má na sobě a přírodo poraď si.

Tahle čtenářka má podle mě trochu (více) zkreslené názory nejen na zvířátka. Já jí je neberu jsou to její názory, má právo si je říct.

Jen doufám, že nebude mít nikdy nijaké zvíře.

Ani sama příroda si kolikrát neporadí, myslivci chodí přikrmovat zvě, aby vůbec přežila, ale to jsou divoká zvířata a tato pomoc jim stačí.

Proto se ještě přimlouvám za všechna zvířátka hlavně venku

řinka

V tomhle s vámi naprosto souhlasím a myslím, že v některých případech jde až o týrání. Teď mám na mysli spíš chovatele koní, kteří nechávají své svěřence na mrazu s odůvodněním, že se otuží. To je dost šílené.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Dal by si takový chovatel říct, kdybyste ho upozornili, že zvířata trpí? Nehnal by vás holí? Byly byste schopné takového „chovatele“ nahlásit? Napište nám svůj názor klidně pod tento článek

Reklama