5ecd2015e6520obrazek.png
„V poslední době nás čím dál častěji oslovují rodiče, kteří po dlouhých týdnech doma s dětmi a s nejistotou ohledně cestování do zahraničí hledají možnosti, kde by se jejich děti mohly v létě kvalitně zabavit a něco se naučit,“
řekl Tomáš Hübl, předseda představenstva Výstaviště Praha. „Na Výstavišti máme příjemné prostředí, atraktivní sportovní vybavení a dostatek prostoru, proto tu budou po celé léto probíhat příměstské tábory zaměřené na všestranný sportovní rozvoj, in-line bruslení nebo parkour. Součástí programu bude seznámení s celou řadou sportů nebo testování pohybové stránky dětí, které jim pomůže najít vrozené vlohy a ty dále rozvíjet,“ dodává.
5ecd201f2db77obrazek.png

Výstaviště Praha pořádá kempy ve spolupráci s organizací sportovnikempy.com. Všechny lekce vedou zkušení instruktoři s cílem rozvinout u dětí zájem o zdravý pohyb a najít sporty, které je baví. Registrace na kempy je otevřená na stránkách www.vystavistepraha.eu/primestskytabor. Kempy jsou určené pro všechny děti od 5 do 12 let, zahrnují celodenní program od pondělí do pátku od 7:00 do 17:00 hodin, včetně pitného režimu, oběda a dvou svačin. Děti budou rozděleny do menších skupin, maximálně o čtrnácti členech. Na všeobecném kempu si děti vyzkouší badminton, lezení, florbal, baseball, bike, parkour, tenis, lukostřel­bu, plavání, orientační běh, fotbal nebo lakros, na specializovaných se více zaměří na rozvoj in-line bruslení a parkour, seznámí se ale i s dalšími sporty. Poplatek za kemp činí 3190 Kč včetně stravy a v případě, že by se kempy nakonec nemohly z bezpečnostních či hygienických důvodů konat, bude poplatek vrácen.
5ecd2039dd5ffobrazek.png

Více informací na Vystavistepraha.eu
5ecd20466da44obrazek.png

Reklama