MROŽ… i jako osvěžující svačina plná ovoce a tvarohu!

S Mrožem prožijete ovocné dobrodružství plné osvěžení se spoustou opravdového ovoce a tvarohu. Mrože milují děti i dospělí a on se jim každý rok odvděčí nejen oblíbenou klasikou v podobě jahodovo-tvarohového nanuku v polevě, ale také nějakou novou a zajímavou příchutí. A jak je pro Mrože typické, i letos to budou nanuky s velkým podílem čerstvého ovoce, bez barviv a jiných náhražek. Vychutnáte si Mrože doslova až na dřeň!

5cab48279803dobrazek.pngMrož Až na dřeň jahoda a tvaroh v jahodové dřeni

Poprvé jsme vzali klasického jahodovo-tvarohového mrože a přelili jej místo tmavé nebo světlé polevy jahodovou dření. Je to osvěžující, může to být svačinka a hlavně je to plné pravého ovoce s troškou tvarohu.
Doporučená cena: 17,- Kč

5cab48307186dobrazek.pngMrož Až na dřeň maracuja a broskev v meruňkové dřeni

Maracuja a broskev k sobě dobře ladí. Smíchali jsme je se smetanou a mlékem, vytvořili lahodnou smetanovo-ovocnou zmrzlinu a na vrch jsme dali meruňkovou dřeň. Tahle osvěžující svačinka je lehká, zdravá a plná ovoce. Na její výrobu byly použity jen kvalitní suroviny, žádné náhražky.
Doporučená cena: 17,- Kč

5cab483b80bb8obrazek.pngMrož Třešně

Třešně a léto, voda a slunce,… - neoddělitelní společníci. Natrhali jsme ty nejlepší třešně a do každé porce zmrzliny jich dali více než 60 %. Pak jsme to vše zabalili do tmavé polevy, která jejich chuť dokonale podtrhuje. Tohle léto bude nezapomenutelné!
Doporučená cena: 17,- Kč

PEGAS… pro smetanové mlsání bez kompromisů!

Prémiová řada zmrzlin Pegas s novou recepturou je určená všem milovníkům mléčně-smetanových zmrzlin. Žádný rostlinný tuk a jiné náhražky, jen pravý smetanový zážitek. Letošní novinkou je zmrzlina, která vás bude bavit svojí netradiční polevou. Ať děláte, co děláte, nikdy neztuhne a pořád bude krásně vláčná…

5cab4858c9a70obrazek.pngPegas In Joy Coconut

Lahodná a stále měkce vláčná čokoládová poleva nové zmrzliny z řady Pegas skrývá kokosovou zmrzlinu s čokoládovým toppingem. Kokosová zmrzlina plná mléka.
Doporučená cena: 20,- Kč

5cab48601b091obrazek.pngPegas In Joy Nuts

Tmavá čokoládová poleva, která je i ve zmrzlém stavu krémově měkká, zahaluje mléčnou zmrzlinu z lískových oříšků se spirálou z čokoládového toppingu.
Doporučená cena: 20,- Kč

Pegas PREMIUM Salted Caramel

Kontrast sladké a slané chuti jsme si zamilovali. Smetanová zmrzlina protkaná slaným karamelem je plná překvapujících chutí, kdy se dva protiklady snoubí v dokonalém spojení zabaleném do mléčné čokolády. V této zmrzlině najdete jen smetanu, žádný rostlinný tuk.
Doporučená cena: 28,- Kč

PRO MLSÁNÍ S RODINOU… společně se usaďte a nechte se strhnout smetanovou vlnou

Pořádnou porci smetanového potěšení si vychutnáte v rodinném balení zmrzlin PEGAS Premium ve vaničkách 850 ml. Zdolejte vaničku se lžičkou v ruce nebo si připravte zmrzlinový pohár s kopečky oblíbených příchutí a ozdobte si je dle libosti.

5cab4878cd383obrazek.pngPegas Premium Almond

Rodinné balení (850 ml) jedné z nejoblíbenějších zmrzlin Pegas Premium Almond je plné vanilkové zmrzliny, čokoládového toppingu a kousků mandlí. Smetanový základ provoněný pravou vanilkou nedává žádný prostor rostlinným tukům - jen pravé ingredience a žádné náhražky.
Doporučená cena: 99,- Kč

5cab48680b179obrazek.pngPegas Salted Caramel

Zmrzlina plná smetany a karamelu v rodinném balení nemá po otevření šanci vrátit se zpět do mrazáku. 850 ml sladké slasti se špetkou soli neodoláte. Vanička smetanové zmrzliny s příchutí slaného karamelu je protkána karamelovým toppingem, který budete chtít víc, víc a víc…
Doporučená cena: 99,- Kč

JEN PRO DĚTI...dětský svět plný dobrodružství!

5cab489c036d2obrazek.pngMeloun

Meloun a nic jiného! Melounová zmrzlina na dřívku je lahodným osvěžením v horkých letních dnech. A nejlepší na tom je, že nemá jadérka!
Doporučená cena: 17,- Kč


5cab4819abc92obrazek.png

Více na PRIMAZMRZLINA.CZ

Reklama