Nejlepší letní dezert je zmrzlina. V horkých dnech vás ochladí a zároveň uspokojí chutě na sladké. Můžete si ji vychutnat na špejli, v kelímku nebo v rodinném balení. Když už se ale rozhodnete mlsat, tak si dopřejte kvalitní zmrzlinu a nespokojte se s náhražkami, protože červený sirup prostě není stejný jako čerstvá jahoda a rostlinný tuk nikdy nebude chutnat tak lahodně a sladce jako pravá smetana.

Zmrzliny PRIMA již přes 20 let přináší širokou nabídku produktů, které milují děti i dospělí. Do svých receptur dává kvalitní ingredience a nespokojí se s náhražkami. Každý rok se na pultech obchodů a stánků s nabídkou zmrzlin objeví novinky, které doslova uchvátí naše chuťové pohárky. Letos tomu nebude jinak a k tomu se můžete těšit na vylepšené receptury zmrzlin PEGAS. 

PegasPEGAS plný smetany

Oblíbené zmrzliny PEGAS se nám letos představí s novou vylepšenou recepturou. Rostlinný tuk byl nahrazen pravou smetanou, která v kombinaci s dalšími ingrediencemi rozpoutá ohňostroj chutí. PEGAS ALMOND už několik let patří mezi stálice. Jemná vanilka a sladká smetana tvoří nadčasovou kombinaci uschovanou v čokoládové polevě s mandlemi. PEGAS CARAMEL protkal vanilkovo-smetanovou zmrzlinu proužky podmanivého karamelu, a to vše zabalil do čokoládové polevy s lískovými oříšky. Pistácie v PEGAS PISTACHIO Pegassmíchané se sladkou smetanou a pistáciová poleva obohacená o kousky oříšků jsou lákadlem pro každého, kdo si chce vychutnat nevšední dezert.

A pro opravdové čokoládové nadšence připravila PRIMA zmrzlina PEGAS 3CHOCO. Uvnitř se ukrývá mléčná a hořká čokoládová zmrzlina, která je politá polevou z bílé čokolády. Tomu nelze odolat!

PRIMA novinky aneb na co se ještě můžete těšit

CHOCOMILK DARK

Tato zmrzlina je pravým požitkem pro milovníky kvalitní hořké čokolády. Tmavá čokoládová zmrzlina je ukrytá v tabulce hořké čokolády se 70% obsahem kakaa.

Pegas

MrožMROŽ MERUŇKOVÝ

Meruňkovou dřeň v kelímku je sladká i osvěžující současně. Chuť sluncem vyzrálých oranžových plodů je nezaměnitelná, a jelikož právě uprostřed léta, v červenci, dozrávají ty nejsladší odrůdy meruněk, meruňková dřeň k létu neodmyslitelně patří. 

MROŽ JOGURTOVÝ s malinovým toppingem

MrožMroží rodina se rozrostla o nového člena. Jogurtová zmrzlina si rychle našla své fanoušky a letos je navíc zalitá malinovým toppingem a usazená do křupavého oplatkového kornoutu.

KUS LEDU

MrožKus ledu je přesně to, co si vaše děti v horkých dnech zamilují. Osvěžující citrónová zmrzlina v tubě jim pomůže uhasit žízeň. 

PIKAO

Vzpomínka na staré časy, to je přesně to, co se vám při zakousnutí do téhle zmrzliny do ruky vybaví. Uvnitř mléčné zmrzliny se totiž ukrývá klasické PIKAO, jak ho známe z dětství.

Když se chcete podělit

Běžná porce vám nestačí a rodinné balení je zase moc velké? Sáhněte po 350 ml kelímku s nejoblíbenějšími příchutěmi. Mrož jahodový a Pegas Vanilka se smetanou v praktickém kelímku, jehož obsah dokážete slupnout na posezení. A pokud budete chtít udělat radost celé rodině, sáhněte po jedné z vaniček PEGAS Čokoládová, PEGAS Vanilková s karamelem nebo novince, která je evergreenem každého dezertního lístku v českých restaurací – PEGAS Horké maliny.

Pegas

www.primazmrzlina.cz/

 

Reklama