Televize Prima přesouvá své hlavní večerní zprávy od poloviny února na 19:30, tedy na stejnou hodinu, kdy začínají zprávy na Nově. Zpravodajství Primy má ozvláštnit i nová podoba vysílání od loga po upoutávky. Ve zpravodajství se představí i nové moderátorské dvojice, ale už od úterý se diváci televize Prima seznámí s novou grafikou – novým logem, znělkou, jingly, předěly a promo upoutávkami na různé televizní žánry, jako jsou sportovní pořady, romantické film apod.

Před večerními zprávami hodlá Prima zařadit od 19 hodin soutěž Milionář s Romanem Šmuclerem. Prima se chce více přiblížit vkusu mladých diváků. Proto nasadila do vysílání dva nové seriály – v  neděli večer to bude Žralok, seriál z právnického prostředí, v pondělí Muži na stromech a ve čtvrtek nový seriál americké produkce Hrdinové. Hlavním sportovním lákadlem Primy ale bude v červnu ME ve fotbale.

Sledujete TV Prima pravidelně? Líbí se vám její program víc než příliš komerční pořady na konkurenční Nově? Má Prima šanci zvýšit sledovanost zpráv, když je bude vysílat ve stejném čase jako Nova? Který pořad se vám na Primě líbí nejvíc a proč?


 

Reklama