Také se těšíte na to nejlepší osvěžení? Ano, Prima zmrzlina, to je to pravé. Nechte si na jazyku rozplynout ledové pokušení z těch nejkvalitnějších surovin. Zakousnout se do mrazivého tvarohu, smetany či jogurtu není žádný hřích. Výběr kvalitních surovin pro výrobu zmrzlin je pro Prima zmrzliny jedním z nejdůležitějších bodů. Dodavatele používaných surovin se snaží vybírat z řad českých výrobců. Pravidelně provádí kontrolu kvality dodávaných surovin, aby byl zachován vysoký standard všech výrobků.

PEGAS

Prémiová řada pro milovníky mléčně-smetanových zmrzlin zabalených v křupavé čokoládové polevě dokázala svou dokonalost ještě povýšit. Když se poctivá smetana a mléko snoubí s oříšky nebo čokoládou, tak se vaše chuťové pohárky dostanou do gurmánské extáze. Spojení jemnosti a výrazné chuti se rozplyne na jazyku při prvním kousnutí.

 !NOVINKY!

PEGAS PREMIUN CARAMEL   

ZmrJe libo karamel? Oddejte se sladkému pokušení. Přidáním karamelového topingu podtrhl Pegas svou výjimečnost. Víc už si snad nelze přát, výborná vanilková zmrzlina protkaná podmanivým karamelem a křupavá čokoláda s lískovými oříšky.

Doporučená cena: 25 Kč

 

 

PEGAS DUO

ZmrDvojnásobné ledové pokušení se stane hitem letošního léta. Nový Pegas duo vám zaručeně přichystá nevšední zážitek. Vyroben speciálně pro labužníky, kteří milují jak čokoládovou, tak vanilkovou zmrzlinu. Lahodná mléčná zmrzlina s vanilkovo-čokoládovou příchutí obalená v čokoládové polevě vás nemůže zklamat.

Doporučená cena: 15 Kč

 

PEGAS V KORNOUTU

PEGAS CITRÓNOVÝ s limetkovým topingem 

ZmrDokonalé osvěžení pro milovníky citrusové chuti. Mrazivý citrón zabalený v lahodném oplatkovém kornoutu a přelitý limetkovým topingem. Téhle kombinaci v horkých letních dnech nikdo neodolá.

Doporučená cena: 14 Kč

 

 

PEGAS ChocoMilk 

ZmrMilý Čokoholici, vaše přání bylo vyslyšeno. Známá čokoládovo-mléčná dvojka je v pátrání. Poznáte je snadno, jeden v tmavém kabátě a druhý v bílém. Jejich hříchem je, že si dovolili svou výjimečnou chuť zněkolikanásobit a nyní jsou k dostání i v balení, na kterém si pochutná celá rodina. V modré vaničce se ukrývá sametově smetanová zmrzlina s čokoládovým topingem, který v této podobě zastoupil tabulku čokolády, do které je skryt Pegas ChocoMilk na špejli. Nenechte je uniknout a pořádně se do nich zakousněte!

Doporučená cena vanička: 59 Kč

Doporučená cena na špejli obě varianty: 20 Kč

 

 

MROŽ

Mrož nás opět letos nezklamal a rozšířil svou rodinu. Užijete si stálice z tvarohu, smetany či jahod, ale letos poprvé i jogurtového nováčka. Mrož je zkrátka dokonalost sama a léto bez něj si vůbec nelze představit.

MROŽ NA ŠPEJLI

JOGURTOVÝ MROŽ S BORŮVKAMIZmr

Klenotem mezi nováčky je jogurtový Mrož. Borůvky k létu jednoznačně patří a představte si tu slast, když je smícháte s neodolatelným jogurtem, polijete výtečnou tmavou polevou a celé necháte zmrznout. Dovedete si představit snad lepší osvěžení?

Doporučená cena: 15 Kč

 

 

MROŽ meruňkový

ZmrTak a je to tady, velkému balení nedokázaly odolat ani vykutálené meruňky, zvlášť když dostaly nabídku, která se neodmítá. Spojit svou šťavnatou chuť s kvalitním jogurtem. Úžasná chuť i krásná barva se skrývá pod víčkem tohoto Mrože, stačí jen otevřít.

Doporučená cena: 59 Kč

Kompletní nabídku mražených PRIMA pochoutek najdete na www.primazmrzlina.cz.

Reklama