Už víte, jak letos strávíte nejteplejší část roku? Máme pro vás Prima tip! Užijte si léto plné barevných chutí, rozličných vůní a obklopte se kvalitními Prima společníky, se kterými se nudit rozhodně nebudete. Prima zmrzliny přináší i tento rok novinky, které vám zaručí nezaměnitelný gurmánský zážitek. Tradice vycházející z rukou českých výrobců je předzvěstí dokonalé slasti, proto jsou Prima zmrzliny vždy zárukou té nejvyšší kvality. 

„Dbáme na výběr kvalitních surovin pro výrobu našich zmrzlin. Jednotlivé dodavatele vybíráme z řad českých producentů mléčných výrobků, ale i pěstitelů ovoce jako jsou jahody nebo maliny. Pravidelně provádíme kontrolu kvality dodávaných surovin, abychom udrželi vysoký standard všech našich výrobků. Například tvaroh, mléko i smetanu nám dodává moravský dodavatel Ecomilk z Frýdku Místku,“ říká produktový manažer Prima zmrzlin Lukáš Dědek.

MROŽ

Vyrazte s Mrožem k vodě a vyplňte tak slunečné dny svěžím ovocem v podobě šťavnatých jahod, lesních plodů či ryzího tvarohu. Novinky doslova vybízí k vodním hrátkám, takže letní jízda plná zážitků může začít.

PrimaJAHODOVÝ MROŽ

Ani letos nebude v horkých letních dnech chybět zmrzlinová Prima klasika JAHODOVÝ MROŽ. PrimaObsahuje více než 50 % jahod a jeho chuť je ještě zjemněna poctivým českým tvarohem. K mání je jako vždy v tmavé či bílé čokoládě.

Doporučená cena: 13 Kč
Obsah: 45 ml

MROŽ LESNÍ PLODY S TVAROHEM V TMAVÉ ČOKOLÁDĚ

Lesní plody jako borůvky, ostružiny, maliny a jahody Primazjemněné lahodným tvarohem jsou tou pravou vitaminovou bombu. Jednoduše zmrzlina s příjemným nádechem letní procházky po lese. Léto může začít!

Doporučená cena: 13 Kč
Obsah: 45 ml

MROŽ TVAROH SE SMETANOU

PrimaMROŽ TVAROH SE SMETANOU v sobě pojí prvotřídní mléčné výrobky českých producentů. Tvarohu, který k Mroži neodmyslitelně patří, vlila do žil novou chuť smetana. Vydejte se vstříc letním zážitkům a okuste jak chutná česká zmrzlina. Její nezaměnitelnou chuť poznáte již při prvním líznutí.

Mrož tvaroh se smetanou byl v roce 2013 nejúspěšnější zmrzlinovou novinkou na českém trhu.

Doporučená cena: 13 Kč
Obsah: 45 ml

PrimaMROŽ – LESNÍ PLODY DŘEŇ !NOVINKA!

Mroží jízdu je potřeba obohatit o novinky. Jednou z nich je dřeň z lesních plodů v novém balení. Tentokrát se všechny mlsné jazýčky mohou těšit na pořádnou porci svěžího lesního ovoce v tubě. Zapomeňte na vodové zmrzliny, tahle tuba v sobě ukrývá 55 % ovoce. Ten rozdíl je skutečně patrný.

Doporučená cena: 15 Kč
Obsah: 75 ml

MROŽ – JAHODOVÁ DŘEŇ !NOVINKA!

PrimaNejpopulárnější česká příchuť přichází v novém balení. Tolik oblíbená a známá Mrož jahodová dřeň je plná sladkých červených jahod zabalených do tuby. Prima zmrzlina garantuje více jak 55 % jahod v každé tubě.  Toto léto bude zaručeně šťavnaté.

Doporučená cena: 15 Kč
Obsah: 75 ml

MROŽ JAHODY

PrimaŠťavnaté jahody, jako byste je právě posbírala na zahrádce, zabalené do sladké čokoládové polevy: to je přesně to, co potřebujete. Nic jiného na světě v tuto chvíli není důležitější. Oddejte se této slasti a vítejte v jahodovém ráji.

Doporučená cena: 13,50 Kč
Obsah: 45 ml

MROŽ MALINY

PrimaMrož Maliny je plný pravých malin a vitaminu C. Čokoládová poleva zahalí tuto zdravou lahodu a vznikne dokonalý letní dezert.

Doporučená cena: 13,50 Kč
Obsah: 45 ml

MROŽ VE VANIČCE !NOVINKA!

PrimaJahodová smršť Mrož ve vaničce je pro neukojitelné jahodoliky to pravé. V této vaničce najdete jahody zjemněné tvarohem. Tato oblíbená „mroží“ pochoutka je nyní k mání v ještě větším balení, takže proč si ji nevychutnat ve dvou?

Doporučená cena: 58 Kč
Obsah: 850 ml

PEGAS

Elegance a jemnost promítnutá do světa ledových pochoutek, dokonalá společnost té nejvyšší kvality a neodolatelný partner, který vaše chuťové pohárky v horkých letních dnech zaručeně uchvátí. Díky novinkám z říše Pegas tak poznáte chuť poctivé smetany, vanilky či oříšků a také okusíte trochu exotiky.

PEGAS VE VANIČCE !NOVINKA!

PrimaPodlehněte chuti kvalitních ingrediencí a dejte průchod své fantazii. Vanilková zmrzlina je vždy sázkou na jistotu. Poctivá smetanová chuť zmrzliny doladí a dodá lahodnou jemnost, takže se vám doslova rozplyne na jazyku. Malá porce vás lehce potrápí, proto ji najdete ve větším balení pro ještě větší prožitek.

Doporučená cena: 58 Kč
Obsah: 850 ml

PEGAS PREMIUM ALMOND

PrimaExkluzivní vanilková zmrzlina v kvalitní čokoládové polevě plné mandlí je vyhledávaným letním osvěžením. Dokonalá kombinace chutí na špejli zláká každého.

Doporučená cena: 23 Kč
Obsah: 110 ml

PEGAS PREMIUM PISTACHIO

PrimaMilovníci specialit a výjimečných chutí mohou i tento rok okusit výraznou chuť pistácií v mrazivém podání. Kousky oříšků v polevě a hustá smetana uvnitř jsou zárukou prvotřídního gurmánského zážitku. Pegas Premium Pistachio si zamilujete pohledem.

Doporučená cena: 23 Kč
Obsah: 110 ml

PEGAS PREMIUM CHOCOTWIST

PrimaČokolády není nikdy dost, proto je Pegas Premium Chocotwist tolik žádaný. Již při prvním ochutnání vás čeká čokoládová exploze, kterou zajistí křupavá poleva v kombinaci s lahodnou smetanovou náplní.

Doporučená cena: 23 Kč
Obsah: 110 ml

PEGAS FRUIT !NOVINKA!

PrimaI dokonalý elegán by se měl umět odvázat. Odpoutejte se od všedních starostí a ponořte se do delikátní smetany zjemněné topingem z červeného ovoce. Novinka Pegas Fruit má navíc sorbetovou polevu bez tuku, takže si zmrzlinu vychutnáte bez výčitek.

Doporučená cena: 18,50 Kč
Obsah: 90 ml

PEGAS EXOTIC !NOVINKA!

PrimaNovým ledovým společníkem bude také Pegas Exotic. Milovníci exotických chutí si tak přijdou na své a mohou směle experimentovat. Smetanová zmrzlina je zalitá topingem z exotického ovoce a pokrytá beztukovou sorbetovou polevou.

Doporučená cena: 18,50 Kč
Obsah: 90 ml

A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC…

KEKS

PrimaMilujete sušenky? Co takhle vychutnat si je ve zmrzlinové podobě? Nový Keks je kombinací kvalitní smetanové zmrzliny obalené v křehké čokoládové sušence a je ideální pochoutkou přímo do ruky.

Doporučená cena: 17 Kč
Obsah: 100 ml

CHOCOMILK V BÍLÉ

PrimaNejčokoládovější bílá čokoláda v ledovém podání je novinkou, která zamrazí na jazyku a rozdráždí vaše chuťové pohárky. Chocomilk v bílé je kabátek z tabulky bílé čokolády ukrývající smetanovo-čokoládovou zmrzlinu na špejli. Pocit štěstí vás zaplaví již po prvním kousnutí.

Doporučená cena: 18 Kč
Obsah: 80 ml

PRO NEJMENŠÍ

Nejmenší gurmáni chtějí léto plné zážitků a zábavy. Dětské zmrzlinové Prima novinky mají rozmanitou chuť, originální balení a kvalitní zpracování. 

DINOPARK !NOVINKA!

PrimaDinopark je nejen lákadlem pro super zážitky, ale také lahodnou zmrzkou, která uchvátí všechny malé uličníky. Pojď se bavit a užít si spoustu legrace. Vanilková zmrzka ve tvaru dinosaura s čoko polevou potěší tebe i všechny tvoje kamarády.

Doporučená cena: 12 Kč
Obsah: 80 ml

JUPÍK CHERRY & BANANA !NOVINKA!

PrimaPrima zmrzlina přichází s novou příchutí zmrzlin pro děti. Loňská novinka Jupík se rozrostla o novou oblíbenou příchuť v podobě banánovo-třešňové zmrzliny.

Doporučená cena: 11 Kč
Obsah: 55 ml

JUPÍK MULTIVITAMÍN VE VANIČCE

PrimaS Jupíkem plným multivitamínů a energie na letní hrátky je vždy o zábavu postaráno. Letos přichází Jupík multivitamin ve vaničce, aby děti dokonale zabavil. Uspořádejte zmrzkový mejdan a pozvěte holky i kluky z okolí.

Doporučená cena: 58 Kč
Obsah: 850 ml

Vydejte se vstříc novým chutím a zážitkům a ochutnejte Prima novinky pro letní sezónu 2014.

Reklama