Čtvrteční editace na našem magazínu je u konce. Bylo to příjemné, zajímavé i poučné. Jedna z vás získává odměnu. Kdo?

Vše, co jsem měl, jsem dnes stihl. Od rána jsem se bavil nad vašimi příspěvky a stihl vymyslet i dnešní večeři. Prostě dařilo se.

Tedy když vynechám hrubku, kterou jsem 4x zopakoval v příspěvku od krokodýlice. Vytrvale jsem psal slovo modlitba jako „motlitba“ A když mne krokodýlice upozornila, opravil jsem to jen na dvou místech. Až mne hanba fackovala.

Jinak mne dnes potěšily naše tenistky. Petra Kvitová hladce postoupila do třetího kole Roland Garos a Klára Zakopalová také, ale ta po velkém boji.

A nyní k vyhlášení té z vás, která získá odměnu.

Cestovní hru Scrabble a opalovací krém Vichy s faktorem 50 získává Pajda se svým synem za příspěvek: Držte palce Pajdě a jejímu nemocnému synovi, aby jim cesta rychleji utekla a na sluníčku se moc nepřipekli.

Ale přiznávám, že jsem v sobě sváděl souboj, protože se mi také moc líbil příspěvek Letos Chorvatsko, ale v místě bez Čechů od čtenářky Ivásek

Vybrat jsem ale mohl jen jednu.

Ale i příspěvky všech ostatních byly pěkné. Tak nevěšte hlavu, že jste dnes nezískaly odměnu, přispějte třeba hned zítra Saše Stuškové k tématu Děti, radost nebo starost?

Fotky, videa, příběhy, úvahy i přání nám posílejte třeba již dnes na redakční mail

redakce@zena-in.cz

A na závěr, prosím vás, neříkejte jako já Alexandře: „Sašeno“, nemá to ráda, protože tak jí říkal tatínek, když zlobila. Což prý bylo velmi často. A ta věta celá zněla: „Sašeno! Pojď sem, ať ti můžu dát po čuni!!!“

Přeji krásný zbytek dne a příští týden u tématu „bojíte se výšek“ se s vámi opět těším na čtenou.

Reklama