Vítám vás ve čtvrtečním vydání magazínu Žena-in, který pro vás edituji poprvé, ačkoliv moje články si tady můžete číst již přibližně rok a půl. Pojďme si teď společně uvařit svou ranní kávu nebo jiný lahodný nápoj, díky kterému se nastartujeme do dalšího dne.

Přemýšlela jsem, o čem bych vám chtěla dnes napsat, protože první zážitky z každé nové činnosti si člověk většinou pamatuje nejdéle - a měly by být pro všechny příjemné.

Uvažovala jsem, že se možná ještě zastavím u nedávného výletu do Říma, z kterého jsem stále nadšená, nebo zavzpomínám na nějaký idol mého mládí jako byl například Robin Hood.

Ale pak jsem se podívala na obrázek, který pro mě připravila naše milá grafička Kateřina a bylo to jasné...

kava 

Kávička a nějaká sladkost k tomu, jak vidíte na obrázku, mi totiž zpříjemní každé ráno, i když je deštivé a nevllídné. A tak mě zajímá, jak jste dnešek začaly vy. Bylo ráno něčím výjimečné, nebo šlo jen o rutinu všedního dne, za kterou bychom stejně měly být vděčné?

Budu ráda, když napíšete do komentářů a uděláme si společně hezký den, který třeba večer vyhodnotíte jako lepší, než se ze začátku zdálo...

Redakční e-mail je vám také po celý den k dispozici: redakce@zena-in.cz

Reklama