Přichází čas dovolených a většina rodin, ať už s menšími či většími dětmi, se dřív nebo později začne chystat na čas volna, hezkého počasí, koupání, her a užívání si společně stráveného času se svými blízkými. Nejen rodiče, kteří své ratolesti berou na dovolenou letos poprvé, ale i ti, kteří už mají tuto zkušenost za sebou, si kladou jistě otázku, čím děti zabavit na cestě a v cizím prostředí, aby nebyli stále nuceni poslouchat: „Kdy už tam budeme? Co tam budeme dělat? Mě už to tady nebaví!“ A tak dále, zkrátka věty, které bychom rádi z dovolené vyškrtli.  

 

 

V autě, autobusu či ve vlaku by děti jistě ocenily hračky, které se dají snadno sbalit na cesty, jako je například cestovní verze Scrabble, autíčka Matchbox s autodráhou v kufříku nebo panenka Polly Pocket s autosalonem, rovněž ve skládacím, praktickém provedení.

A proč tedy malé slečny na prázdninovém místě nepotěšit oblíbenou Barbie s mávajícími křídly nebo Šípkovou Růženkou, která zavírá a otvírá oči, a mladé pány nezaměstnat stavbou dračí autodráhy Hot Wheels. Zbavíte se tak pláče, nudy a nepříjemných, stále se opakujících dětských dotazů. Naopak, vaše ratolesti si užijí krásnou dovolenou plnou her a dobrodružství.

A jak zajistit dětem zábavu u vody, když většině hraček mokré prostředí příliš nesvědčí? Co třeba vyzkoušet karty UNO s voděodolnou úpravou! Budou bavit jak děti od sedmi let, tak i dospělé! Teď už zbývá jen užít si krásnou a ničím nerušenou dovolenou!

Krásné prázdniny vám přeje společnost Mattel!