Přichází čas dovolených a většina rodin, ať už s menšími či většími dětmi, se dřív nebo později začne chystat na čas volna, hezkého počasí, koupání, her a užívání si společně stráveného času se svými blízkými. Nejen rodiče, kteří své ratolesti berou na dovolenou letos poprvé, ale i ti, kteří už mají tuto zkušenost za sebou, si kladou jistě otázku, čím děti zabavit na cestě a v cizím prostředí, aby nebyli stále nuceni poslouchat: „Kdy už tam budeme? Co tam budeme dělat? Mě už to tady nebaví!“ A tak dále, zkrátka věty, které bychom rádi z dovolené vyškrtli.  

Zabavte své ratolesti na cestách!

Barbie a pejsek Taffy

Barbie má novou psí rodinku! Roztomilý pejsek Taffy umí chodit. Holčičky mohou pomoci psí mamince starat se o její tři štěňátka!

Pro každého z nich je připravené nějaké překvapení, např. miska na jídlo, lahvička na pití nebo balónek.

 

Hot Wheels Trick Track Set

 

Malí závodníci se mohou připravit na senzační svět kaskadérských kousků Trick Tracků! Ať už závodí na super dráze, katapultují auto skrz síť nebo dělají zatáčky na klikaté rampě, vždy zažijí spoustu vzrušení! Dráha se dá spojit s dalšími sety série Trick Track, takže akční zábava může pokračovat!Každá sada obsahuje jedno auto.

 

Polly Pocket zvířátka

 

Kouzelná zvířátka panenky Polly Pocket se třpytivýma očima! Maličkatí mazlíčci, kteří se vejdou do každé kapsičky a mohou tak být všude s dětmi. :)

 

Barbie - Motýlí víla

 

Barbie Mariposa s motýlími křídly má nádherné růžové šaty a čelenku. Holčičky mohou udělat z jejich krásných purpurových motýlích křídel růžová. Motýlí víla je hlavní hrdinkou nového DVD o krásné Maripose a jejích sestřičkách.

 

UNO Spin

 

Zábavná rodinná hra Uno vylepšená o tahání divokých karet formou rulety! Akční zábava pro malé i velké hráče! Všichni závodí, aby jim zůstala jen jedna karta a pak mohli zavolat Uno a zvítězit!

 

Scrabble Scramble

 

Živější varianta Scrabble. Hrací kameny jsou formou kostek, nikdo tedy neví, která kostka s jakým písmenem zrovna padne. Pro vytvoření slova je nastaven časový limit.

 

Cestovní Scrabble

 

Cestovní  Scrabble je velmi hodnotná, ale přitom jednoduchá hra, která může být všude na cestách ve své šikovné kompaktní podobě. Cestovní Scrabble je možné hrát ve vlaku, v letadle , na pláži či na vrcholcích hor. Rozehranou partii lze složit a dokončit později.

 

Fisher Price – Mluvící Šnek

 

Mluvící šneček umí veselou písničku s abecedou a učí děti písmena a barvy.

 

Polly Pocket – Autíčka

 

Nové modely, stylové úpravy a nádherné barvy! Autíčka jsou připravena vyrazit do ulic Pollywoodu! Samozřejmě s panenkou Polly Pocket nebo jejími kamarádkami.

 

 

 

 

Reklama