Čarování na hradě Kost patří mezi jednu z nejoblíbenějších akcí tohoto typu na českých hradech a zámcích. O tomto víkendu 26. až 28. července oslaví čarování už 10 let své existence. Přijeďte se podívat.

Díky desátému výročí Čarování na hradě Kost vás nečekají jako obvykle dva, ale rovnou celé tři dny plné bohatého programu.

hrad

Pokud se společně s dětmi na hrad Kost vypravíte, určitě si nenechte ujít divadelní představení Křupat zdravě - dá se hravě v podání Michaely Dolinové a Milana Duchka. To vaše děti nejen pobaví, ale také jim hravou a nenásilnou formou vštěpí zásady správné výživy.
Děti i dospělé určitě potěší i ukázky sokolnického umění, vystoupení zvířátek, možnost vyrobit si vlastní čokoládu a celá řada her a soutěží.
První cenu, té výtvarné, bude v pátek vybírat pohádkový princ Jiří Štědroň a v sobotu princezna Jasněnka Michaela Kuklová. Chybět nebude ani režisér Zdeněk Troška.

Pokud jste už pohádkám trochu odrostli, můžete se těšit na vystoupení populárních herců a zpěváků.
Pozvání přijali Naďa Urbánková, Jiří Štědroň, Roman Vojtek, finalistka soutěže Česko-Slovensko má talent Eva Burešová, nebo také Richard Tesařík, zakládající člen skupiny Yo Yo Band.

Součástí programu budou i zajímavé přednášky z oblasti zdravého životního stylu a esoteriky, stejně jako čarování, věštění, včetně možnosti kontaktovat zajímavé odborníky.

c

kosthrad

fk

Program začíná

v pátek od 9:00 do 18:00
v sobotu od 9:00 do 19:00
v neděli od 9:00 do 17:00

Vstupné:

Cena: 220 Kč
Snížená cena: 120 Kč
Děti do 6 let: vstup zdarma

Místo konání

Hrad Kost
Podkost
50745 Mladějov

mapa

více informací na: www.hrad-kost.cz a www.kinskycastles.com

pl

Zažijte společně se svými dětmi prázdninový víkend plný tajemství, magie i zábavy pro celou rodinu!
To vše na hradě Kost už o tomto víkendu...

poskytnutý materiál: www.kinskycastles.com

Reklama