Milé ženy-in, doufám, že jste s námi strávily hezký den, a už teď vám můžu slíbit, že ani zítra se s námi nudit nebudete...

Dnes vás zaujala například návštěva šamanky Markéty, která se u nás v redakci zastavila, aby nám četla z ruky

Je vidět, že naše výzva, abyste posílaly fotky svých dlaní, vás zaujala, redakční e-mail už se plní vašimi obrázky a my pět z vás, jak jsme slíbili, vybereme! Máte čas ještě do toho pátku do 12.00!

Diskutovaly jste také pod článkem s proměnou modelky za pomoci malých kouzel - nových obrouček brýlí nebo jiného způsobu česání a změny oblečení:

My v redakci jsme se shodly, že se nám tahle proměna opravdu mimořádně líbí, a myslíme si, že se opravdu povedla. Já osobně bych takhle chtěla jednou vypadat... elegantně, a přitom mladistvě.

Teď už je ale čas, kdy se s vámi rozloučím, a ještě vás trošku nalákám na naše zítřejší vydání. Editovat bude Dana Haklová, takže se celý den ponese v duchu módy.

I v denním vydání, které vyjde o půlnoci, jsme pro vás připravili několik článků do rubriky móda - runway look, další díl ze seriálu šik ve zralém věku nebo koláže oblečení v duchu májové romance... Milovnice módy si tedy přijdou na své! Dočtete se ale také o tom, jak redaktorka Veronika Pavlíková vyzkoušela piloxing - a jak se po lekci cítila, Klára Křížová připravila další díl cestopisu z Indonésie, Jana Ládyová vám poví vše, co ještě nevíte o krásné Audrey - princezně z Říma, a otvíráme i velmi citlivé téma, které najdete v článku s titulkem: Donosit postižené dítě, nebo ne?

Tak zítra na dočtenou, milé ženy-in!, a teď už „Nohy nahoru!“ :)

nohy

Reklama